• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Fırında pişen bu kez börek değil...

Farelerin tepsilerin içinde gezindiği börekçi işyerinde çekilen görüntüler görenlerin midesini bulandırdı.

Fırında pişen bu kez börek değil...
1.08.2023 - 16:00
Haber Merkezi
911

İstanbul-Fatih Sirkeci'deki bir börekçide, farenin tepsilerin içerisindeki yiyecek kırıntılarını yediği anlar cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi. Dükkanda ayrıca hijyen kurallarının hiçe sayıldığı da görüldü.

Olay, dün gece Fatih ilçesinde bulunan Sirkeci'de bulunan bir börekçide meydana geldi. Elde edilen bilgiye göre, börekçinin önünden geçen şahıs, bir farenin börek tepsisinde gezdiğini fark ederek, gördüğü görüntü karşısında neye uğradığını şaşırdı. Vatandaş, farenin tepsideki börek kırıntılarını yediğini görünce, o anları cep telefonu kamerasıyla kayda aldı. Kapalı olan dükkanının vitrininden çekilen görüntülerde farenin tezgahta dolaştığı görülüyor.

Görüntülerde, farenin tezgahtaki tepsi içerisindeki börek kırıntılarını yiyerek karnını doyurduğu ve daha sonra tezgah üzerindeki diğer tepsilerin üzerinde dolaştığı görülüyor. Öte yandan, dükkanda hijyen kurallarının da hiçe sayıldığı da görünüyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca Yerel Haber (www.akcakocayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar