• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Tüp fiyatlarına zam geldi!

Son bir ayda tüp fiyatlarına tekrar zam geldi. 30 haziranda 375 TL'ye yükselen mutfak tüpü, Düzce’de 458 tl’ye yükseldi.

Tüp fiyatlarına zam geldi!
28.07.2023 - 09:04
Haber Merkezi
352

Son birkaç içinde art arda gelen zamlar vatandaşı olumsuz etkilemeye devam ediyor. 2023 yılı ile birlikte doldurma gaz fiyatları da en çok zamlanan ürünler arasında yer alıyor. Bu kapsamda Aygaz, İpragaz ve Bizimgaz doldurma gaz fiyatları güncellendi.

Piyasalarda yaşanan gelişmeler birçok üründe fiyat artışına neden olurken tüp fiyatlarına yapılan zam vatandaşları kötü etkiledi.

EN SON NE ZAMAN ZAM YAPILMIŞTI?

Güncel tüp fiyatları en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. En son 30 Haziran'da zamlanan ev tipi, minik tüp ve sanayitüpü çeşitlerinin fiyatlarında da güncellemeye gidildi.

GÜNCEL TÜP FİYATI NE KADAR?

Düzce il ve ilçelerinde 12 kiloluk Aygaz marka tüp 458 TL'den satılmaya başlandı. 12 kiloluk İpragaz ve Bizimgaz'ın da fiyatı 432 TL'ye yükseldi.

2 kiloluk Aygaz marka tüp 90 TL'ye çıkarken, yine 2 kiloluk İpragaz ve bizimgaz marka tüpler de 86 TL'den satılmaya başlandı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca Yerel Haber (www.akcakocayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar