• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Keleş oğlunu evlendirdi...

Düzce Eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in oğlu Yasin Keleş dünya evine girdi. Düğüne Yasin ve Zeynep çiftinin yakın dost ve akrabalarının yanı sıra, aralarında bürokratlar, siyasetçiler ve iş adamlarının bulunduğu çok sayıda misafir katıldı.

Keleş oğlunu evlendirdi...
23.07.2023 - 14:54
Haber Merkezi
1165

Düzce Eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in oğlu Yasin Keleş, Başoğlu Elit Kır Bahçesinde düzenlenen görkemli düğün töreni ile dünya evine girdi.

Yasin-Zeynep çiftinin düğününe Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Eski Ankara Valisi Ercan Topaca, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Eski milletvekilleri, Düzce ilçe belediye başkanlarının yanı sıra bürokratlar, siyasetçiler, iş adamları ve çok sayıda misafir katıldı. Nikâh şahitleri nikahın hayırlı ve uğurlu olmasını dilediklerini ifade etti.

Yasin ve Zeynep çiftinin bir yastıkta kocamalarını, iyi günde ve kötü günde birbirlerine destek olarak, sağlık, mutluluk içinde güzel günler geçirmelerini diliyoruz.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca Yerel Haber (www.akcakocayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar