• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Sahiller doldu, deniz boş kaldı

Rüzgar sebebi ile denizde oluşan dalgalardan dolayı vatandaşlar denize girme yerine güneşlenmeyi tercih etti...

Sahiller doldu, deniz boş kaldı
31.07.2023 - 13:23
Haber Merkezi
660

Düzce’nin Karadeniz’e açılan kapısı Akçakoca’da sahiller doldu. Rüzgar sebebi ile denizde oluşan dalgalardan dolayı vatandaşlar denizi boş bıraktı.

  Hava sıcaklıklarının 30 dereceye çıktığı Düzce’de vatandaşlar Akçakoca’ya akın etti. Rüzgar sebebi ile denizde dalgalar çoğaldı. Çuhallı, Melenağzı, Çayağzı gibi sahilleri tıklım tıklım doldu. Fakat denizde ki dalga sebebi ile deniz boş kaldı.

  “YÜZMEYİ BİLENLER GİRSİN DENİZE”

  Yüzme bilmeyenlerin denize girmemesini öneren Önder Tanış, “ Denizde ki dalga turizmi etkiler tabi ki. Ama sonuçta burası Karadeniz. Karadeniz’in ne zaman patlayacağı bilinmiyor. Ben kendim sabah 07.00 ila 11.00 arası denize giriyorum. Genelde denize girmek isteyenlere de bu saatleri tavsiye ediyorum. Çünkü su hem berrak hem temiz oluyor. Ama öğleden sonra suyun hali gözüküyor. Rüzgarın halini gözüküyor. Kısacası bu tehlike. Dipten çekme oluyor. Yüzmeyi bilenler girsin denize. Yüzmeyi bilmeyenlere denize girmeyi tavsiye etmiyorum” ifadelerinde bulundu.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca Yerel Haber (www.akcakocayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar