• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AK Parti'de altı il başkanlığına atama

AK Parti'de altı il başkanlığına dün atamalar gerçekleşti. Yapılan açıklamada Çankırı İl Başkanlığına Koray Erdoğan, Şanlıurfa İl Başkanlığına Ali İhsan Delioğlu, Hakkâri İl Başkanlığına Zeydin Kaya, Bitlis İl Başkanlığına Kadir Köstekçi, Bingöl İl Başkanlığına Yılmaz ve Adana İl Başkanlığına Ozan Gülaçtı atandığı duyuruldu.

AK Parti'de altı il başkanlığına atama
3.08.2023 - 08:27
Haber Merkezi
393

AK Parti'de Adana, Bingöl, Bitlis, Çankırı, Hakkari ve Şanlıurfa illerinde il başkanlıklarına yeni atamalar gerçekleştirildi. AK Parti Teşkilat Başkanlığı, bu atamaları resmi sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla Adana İl Başkanlığı'na Ozan Gülaçtı, Bingöl İl Başkanlığı'na Yılmaz Seven, Bitlis İl Başkanlığı'na Kadir Köstekçi, Çankırı İl Başkanlığı'na Koray Erdoğan, Hakkari İl Başkanlığı'na vekaleten Zeydin Kaya ve Şanlıurfa İl Başkanlığı'na vekaleten Ali İhsan Delioğlu'nun atanmış olduğu belirtildi.

'PARTİ İÇİ TEŞKİLATLARI GÜÇLENDİRMEK İÇİN'

Açıklamada, görevi devralan yeni il başkanlarına başarılar dilerken, daha önce bu illerde görev yapmış olan eski il başkanlarına da katkılarından dolayı teşekkür edildi. Bu atamaların parti içi teşkilat yapısının güncellenmesi ve daha etkin bir şekilde çalışmaların sürdürülmesi amacıyla yapıldığı vurgulandı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca Yerel Haber (www.akcakocayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar