• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Bahçeli yineledi: Mevcut başkanlar muhafaza edilecek

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçimlerde takip edecekleri temel hedefin MHP yönetiminde olan mevcut Akçakoca, Cumayeri, Gümüşova ve Yığılca belediye başkanlıklarını muhafaza etmek İkinci stratejik hedefin ise, Cumhur İttifakı paydaşlarıyla birlikte CHP ve HDP’nin elindeki belediyeleri geri almak olduğunu söyledi.

Bahçeli yineledi: Mevcut başkanlar muhafaza edilecek
1.08.2023 - 11:54
Güncelleme 2.08.2023 - 04:11
Haber Merkezi
1288
1

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerine hazırlık süreci 24 Temmuz 2024 tarihinde başlatılmış diyen MHP lideri Bahçeli, daha önce birkaç kez altını çizdiği temel hedefin mevcut belediye başkanlıklarımızı muhafaza etmek olduğunu yeniledi. Bahçeli ayrıca, İkinci stratejik hedeflerinin 31 Mart 2019 sonrası zillet ittifakı partilerinin yönetimine geçen belediyelerin geri alınması olduğunu söyledi.

"MUHALEFET BELEDİYELERİ EN KÖTÜ DÖNEMLERİNİ YAŞAMAKTADIR"

“Maalesef muhalefet partilerinin uhdesinde bulunan belediyeler en kötü dönemlerini yaşamaktadır” görüşünü paylaşan Bahçeli,  31 Mart 2019 sonrası zillet ittifakı partilerinin yönetimine geçen belediyeler adeta Fetret Devri’ne mahkûmiyetle birlikte, bu belediyelerin hizmetle mükellef oldukları şehirler ve bu şehirlerde mukim aziz vatandaşlarımız çaresizliğe ve ilgisizliğe terk edilmişlerdir” dedi.

ANKARA, İSTANBUL, İZMİR, DİYABAKIR…

Bilhassa İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Aydın, Muğla, Hatay, Eskişehir, Tekirdağ ve Mersin Büyükşehir Belediyeleri ile birlikte HDP’nin terör örgütü PKK’ya yardım ve yataklık maksadıyla zehirleyip seferber ettiği belediyeler mutlaka el değiştirmeli ve cumhurun yönetimine geçmelidir “ dedi.

HEDEF MEVCUDU KORUMAK

Bahçeli son olarak ; “ Milliyetçi Hareket Partisi olarak, Mahalli İdareler Seçimlerinde takip edeceğimiz birinci stratejik hedefimiz; mevcut belediye başkanlıklarımızı muhafaza ederek bunun üzerine yenilerini ve hatta daha çoğunu eklemektir. İkinci stratejik hedefimiz; Cumhur İttifakı’nın doğasına ve ruhuna muvafık hareket edip muhalefet partilerinin yönetimindeki belediyelerin yürek yaralayan makus ve meyus hallerine son vermektir” ifadelerinde bulundu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca Yerel Haber (www.akcakocayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar