• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Turgut Özal yürüyüşü ertelendi

Turgut Özal Lisesinin yeni dönemde nerede eğitim göreceğiyle ilgili son dakikada yaşanan olumlu gelişmeler sonrası, bugün yapılacak  yürüyüş okul aile birliği tarafından ileri bir tarihe ertelendi.

Turgut Özal yürüyüşü ertelendi
28.07.2023 - 07:57
Haber Merkezi
543

İl müdürü Tamer Kırbaç’ın elini yüzüne bulaştırdığı sürecin çıkmaza giren süreç, siyasetin devreye girmesiyle birlikte çözüme kavuşmak üzere.

Üniversite sınavlarında Düzce’nin en başarılı liseleri arasında yer alan  Turgut Özal Lisesinin,  2023- 2024 eğitim yılında ekonomik ömrünü doldurmuş teneke sınıflarda  eğitim görmesine kamuoyundan büyük tepki gelmiş, okul aile birliği Cedidiye meydanından Düzce valiliği öne kadar yürüme kararı almıştı.

Alınan bilgiye göre, siyasi iradenin yürüyüş öncesi devreye girmesiyle Turgut Özal Lisesinde eğitim gören 800 öğrenci için alternatif 2 okul bulunduğu ve birkaç güne kadar bu okullardan birine karar verileceği öğrenildi.

Bu olumlu gelişmeler üzerine, Düzce valiliğinden gerekli izinleri alan okul alile birliği bugün saat 17,00’de yapacağı yürüyüşü ileri bir tarihe erteledi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca Yerel Haber (www.akcakocayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar