• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BAŞKAN YANMAZ “PİYANO” HEDİYE ETTİ

Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz Sosyal Bilimler Lisesine piyona hediye etti.

BAŞKAN YANMAZ  “PİYANO” HEDİYE ETTİ
23.10.2023 - 10:02
Haber Merkezi
1394

Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz Sosyal Bilimler Lisesine piyano hediye etti.
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, eğitime sürekli verdiği destek ve topluma duyduğu sorumluluk bilinciyle yine önemli bir adım attı. Yanmaz, Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi'ne piyano hediye ederek takdir topladı.
Başkan Okan Yanmaz, piyano hediyesini İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Ezer ve Sosyal İşler Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz ile birlikte okula teslim etti. Müzik Öğretmeni Güldeniz Çakır ve Semih Demirci, piyano eşliğinde keyifli bir mini konser vererek, bu güzel jesti daha da özel kıldılar. 
Okul Müdürü ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Ezer, Başkan Yanmaz'a teşekkür ederek, plaket takdim ettiler. Bu jest, Başkan Yanmaz'ın eğitime ve gençlerin yeteneklerinin geliştirilmesine yönelik kararlılığını bir kez daha vurguladı.
Başkan Okan Yanmaz yaptığı açıklamada,” İlçenin eğitim kalitesini yükseltmeye ve gençlerin sanatsal yönlerini geliştirmek için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Toplumun gelişimi için eğitime desteğini her zaman sürdüreceğiz. Okulları sık sık ziyaret ederek ihtiyaç ve taleplerine elimizden geldiğince yardımcı olacağım” Dedi.


Editör: S. ŞEN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca Yerel Haber (www.akcakocayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar