• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Kılıçdaroğlu'ndan yeni vekillere: Muhtarlar ve ailelerle temas edin

Düzce Milletvekili Talih Özcan, ilk kez milletvekili seçilen 62 vekilin aralarında bulunduğu heyetle birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. Özcan, Düzce'nin sorunlarını bir kez daha iletme fırsatı bulduğunu açıkladı

Kılıçdaroğlu'ndan yeni vekillere: Muhtarlar ve ailelerle temas edin
27.07.2023 - 07:58
Haber Merkezi
333
1

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, TBMM'de partisinden ilk kez milletvekili seçilen Düzce Milletvekili Talih Özcan ile birlikte 62 vekille gruplar halinde bir araya geldi. 1,5 saat süren toplantıda Kılıçdaroğlu, vekillere sahada muhtarlar başta olmak üzere sivil toplum kuruluşlarıyla yakından temas edilmesini isteyerek “Düşük gelirli aileleri mutlaka ziyaret edin, CHP’nin çözüm yollarını anlatın” dedi.

Kılıçdaroğlı, Düzce Milletvekili Talih Özcan’ın da aralarında bulunduğu 60 milletvekiliyle 4 ayrı grup halinde CHP grup toplantı salonunda yapılan görüşmede, seçim gündeminin yanı sıra milletvekillerinin bölgeleriyle ilgili yaptığı bilgilendirme de yaptı.

KILIÇDAROĞLU'NDAN "DEVAMSIZLIK" UYARISI

Komisyonlar başta olmak üzere iktidar kanadından Meclis’e getirilen tartışmalı tekliflere karşı daha etkin mücadele verilmesi gerektiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, milletvekillerinin devamsızlık yapmaması gerektiğini söyleyerek uyarıda bulundu. Kılıçdaroğlu’nun ayrıca CHP’nin son yerel ve genel seçimlerde düşük oy oranına sahip olduğu yerlerde özel ekiplerin oluşturulmasını istediği öğrenildi.

DÜZCE’NİN SORUNLARINI İLETTİM

Kılıçdaroğlu ile yapılan görüşme sonrası açıklama yapan Düzce Milletvekili Talih Özcan, “ bugün genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile ülkemiz ve partimizin gündem konularıyla ilgili çok önemli görüşmeler yaptık. Düzce'nin sorunlarını kendisine bir kez daha ileterek desteklerini almanın mutluluğunu sizlerle paylaşmak isterim “ ifadelerinde bulundu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca Yerel Haber (www.akcakocayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar