• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Özcan Melenağzı köyünü ziyaret etti

CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, bir süredir yol,su ve çevre kirliliği ile boğuşan Melenağzı köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.

Özcan Melenağzı köyünü ziyaret etti
4.08.2023 - 08:46
Haber Merkezi
562

CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, Akçakoca Melenağzı köyüne bir ziyaret gerçekleştirerek köy halkı ile karşılık istişarede bulundu.

Halka hitaben yaptığı konuşmada, "Suyunuz olacak, yolunuz olacak ve sinekle mücadele edilecek" müjdesini iletti. Özcan, "Melenağzı köyü hep dışlandı, ancak sizin için durumu değiştirmek için buradayım. İnşallah bundan sonra dışlanmayacak ve yolunuz yapılacak, suyunuz gelecek" şeklinde konuştu.

AK PARTİ’DE KÖYÜ ZİYARET EDECEK

Köy halkı, Talih Özcan'ı "bizim sözcümüz" olarak nitelendirerek memnuniyetlerini dile getirdi. Ayrıca, Cuma günü  AK Parti Düzce Milletvekilinin de köye gelerek halkı dinleyeceği bilgisini paylaştı. Bu gelişme, vatandaşlar arasında heyecan ve umut yarattı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca Yerel Haber (www.akcakocayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar