• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AKÇAKOCA YILDIZ’I BAĞRINA BASTI

MUSTAFA YILDIZ’A SEVGİ SELİ

AKÇAKOCA YILDIZ’I BAĞRINA BASTI
3.12.2023 - 22:06
Haber Merkezi
1670

Akçakoca Yukarı Mahalle Tarihi Pazarı’nda Mustafa Yıldız rüzgarı esti. Büyük bir sevgi ile karşılaşan Yıldız ve ekibi kendilerine gösterilen ilgiden oldukça memnun olurken, vatandaşların istek ve taleplerini de yerinde inceleyerek, notlar aldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan aday adayı Mustafa Yıldız ve ekibi sahaya indi. Tarihi Yukarı Mahalle Pazarında; çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayan Yıldız ve ekibi vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgi ile karşılandı.

Aday adaylığının ilk gününde sahada oldukça büyük bir olumlu etki bırakan Yıldız’a ilgi gösteren sadece Akçakocalı vatandaşlar değildi. Güzel havayı fırsat bilerek Akçakoca’yı ziyaret eden turistler de Yıldız’a istek ve taleplerini sıraladılar.

Önümüzdeki dönem için Yıldız’dan başkanlık sözü isteyen misafirler, Akçakoca’nın çok güzel bir ilçe olduğunu ve bir öğretmenin ellerinde hak ettiği değeri bulabileceğini ifade ettiler.

Mustafa Yıldız, çalışmalarının ilk gününde ziyaret ettikleri her yerde öğrencileri ve öğrencilerinin velileri ile karşılaştı. Devasa bir gönüllü ordusu sözü alan Yıldız, her zaman olduğu gibi belediye başkanı olduktan sonrada öğrencilerinin her zaman yanında olacağını dile getirdi.


Editör: S. ŞEN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca Yerel Haber (www.akcakocayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar