• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

UNUTMADIK

AKÇAKOCA BELEDİYE BAŞKANI MEHMET OKAN YANMAZ'IN 12 KASIM DEPREMİ YILDÖNÜMÜ MESAJI

UNUTMADIK
12.11.2023 - 12:55
Haber Merkezi
1251

Düzce tarihinde en büyük doğal felaket olarak yerini alan 12 Kasım 1999 depreminin 24.yıldönümünde bir mesaj yayımlayan Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz mesajında şu sözlere yer verdi " 17 Ağustos ve 12 Kasım depremleri ile birlikte afetler zinciri oluşmuştur.Düzce ilimiz iki büyük deprem yaşamıştır.

İlimiz 1.derece deprem kuşağı üzerindedir. Bu gerçeği göz önünde tutmak gerekir. Herkesin geçmişteki acı tecrübeleri unutmadan üzerine düşeni yerine getirmesi, yaşanan bu acılardan ders çıkartması, depreme karşı hazırlıklı bir toplum haline gelebilmek için daha hızlı hareket etmesi zorunludur.

Bu duygu ve düşüncelerle 12 Kasım Düzce depreminin yıldönümünde, böyle bir acının ilimizde ve ülkemizde bir defa yaşanmamasını temenni ediyor, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum" dedi.


Editör: S. ŞEN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca Yerel Haber (www.akcakocayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar