• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AVUKAT ŞULE MÜMİNOĞLU HUKUK & DANIŞMANLIK OFİSİ AKÇAKOCA’DA HİZMETE AÇILDI

AVUKAT ŞULE MÜMİNOĞLU HUKUK & DANIŞMANLIK OFİSİ AKÇAKOCA’DA HİZMETE AÇILDI
3.10.2023 - 10:03
Güncelleme 3.10.2023 - 10:24
Özel Haber
1436

Avukat Şule Müminoğlu Hukuk & Danışmanlık Ofisi Akçakoca’da hizmete açıldı. Açılışa Akçakoca’nın çok sayıda tanınmış ismi katılırken, avukat arkadaşları da Şule Müminoğlu’nu bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Genç avukatın ailesi ve yakın dostları açılışa akın etti.

Akçakoca’da yargı camiasının savunma ayağına yeni bir hukuk bürosu daha katıldı. Avukat Şule Müminoğlu tarafından hizmete açılan; Avukat Şule Müminoğlu Hukuk & Danışmanlık Ofisi’nin açılış kurdelesini Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz, geçmiş dönem Düzce Baro Başkanlarından Azade Ay, geçmiş dönem Akçakoca Belediye Başkanlarından Erol Solak, birlikte kesti.

 

Kurdele kesimi sonrası, Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz, eşi Nursen Yanmaz ve Azade Ay üst katta yer alan ofiste bir süre sohbet ettikten sonra birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek Akçakocalı avukat Şule Müminoğlu’na tekrar başarı dileklerinde bulundular.

 

Karadeniz Teknik Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Şule Müminoğlu, kadın hakları ve hayvan hakları konusunda aktif rol alarak çeşitli çalışmalarda öncülük etmiştir. İnsan hakları ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine başvuru konularında aldığı eğitimler ile kendini kanıtlayan Müminoğlu, mesleğin icra edilebildiği tüm konularda etkin bir yeterliliğe sahiptir.

Akçakocalı avukat Şule Müminoğlu’nun açmış olduğu ofisin, hukukun üstünlüğüne ve adalete erişime katkı sağlayacağına yürekten inanarak, Akçakoca halkına ve Akçakocalı vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz.


Editör: A. Aydoğan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca Yerel Haber (www.akcakocayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar