• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

DEREKÖY CAMİİ İNŞAATI DUAALARLA BAŞLADI

Dereköy köyü, Düzce depreminde ağır hasar gören camiinin yerine yeni bir cami inşa etmek için temel atma törenine ev sahipliği yaptı.

DEREKÖY CAMİİ  İNŞAATI DUAALARLA BAŞLADI
1.11.2023 - 10:56
Haber Merkezi
1877

Dereköy köyü, Düzce depreminde ağır hasar gören camiinin yerine yeni bir cami inşa etmek için temel atma törenine ev sahipliği yaptı. Tören, Dereköy sakinleri ve çok sayıda idarecinin katılımıyla gerçekleşti. Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can, Akçakoca Belediyesi Başkan Yardımcısı ve birçok siyasi temsilci, temel atma törenine katılan isimler arasındaydı.

Yıkılan cami yerine yapılacak olan yeni caminin temel atma programı büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Dereköy sakinleri, cami inşaatının başlaması için heyecanlı bir bekleyiş içindeydi. Törenin Dereköy köyü, Düzce depreminde ağır hasar gören camiinin yerine yeni bir cami inşa etmek için temel atma törenine ev sahipliği yaptı. Tören, Dereköy sakinleri ve çok sayıda idarecinin katılımıyla gerçekleşti. Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can, Akçakoca Belediyesi Başkan Yardımcısı ve birçok siyasi temsilci, temel atma törenine katılan isimler arasındaydı.


Editör: S. ŞEN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca Yerel Haber (www.akcakocayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar