• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜNYA BANKASI YETKİLERİ AKÇAKOCA’DA

Akçakoca Belediyesinin çok düşüklü faizli kredinin Dünya Bankası tarafından onaylanmasının ardından Dünya Bankası yetkilileri Akçakoca’da incelemelerde bulundu.

DÜNYA BANKASI YETKİLERİ AKÇAKOCA’DA
29.09.2023 - 10:43
Haber Merkezi
1179

Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz tarafından makamında ağırlanan yetkililere, Akçakoca’nın bu projelere ihtiyacı olduğunun altını çizdi. Projeler hakkında Başkan Yanmaz, “Arıtma tesisi, bisiklet yolu, Hüseyin Yanmaz Pazaryerinin onarılması ve çatı kısmına güneş enerji panelleri yerleştirilmesi projesi, terfi pompaları elektrikli otobüsler gibi projelerin ilçemizin kalkınmasında önemli rol oynayacak.” Dedi.


Heyet daha sonra Fen İşleri Müdürü Yasin Efe tarafından ilçede yapılacak olan “bisiklet yolu” alanları yerinde gösterdi.
Akçakoca “Bisiklet yolu” projesinden tam not alırken, heyet daha sonra Müdür Efe tarafından, Akçakoca gezdirilerek program tamamlandı.

 


Editör: A. Aydoğan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca Yerel Haber (www.akcakocayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar