• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

DEV PROJELER HAYATA GEÇİYOR

BAŞKAN YANMAZ, BAŞKAN YARDIMCILARI VE BİRİM MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI DÜZENLEDİ

DEV PROJELER HAYATA GEÇİYOR
2.11.2023 - 20:00
Haber Merkezi
1800

Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz, iller Bankası A.Ş arasında imzalanan “Sürdürülebilir Şehirler Projesi Ek Finansman -II” projelerini hayata geçiriyor. 
Bu kapsamda, projelerin ön inceleme, kontrol, fizibilite ve değerlendirme süreçlerini başarıyla tamamlayarak uygulama aşamasına geçti.
 Belediye Başkan Yardımcıları, birim amirleri ve yetkilileri ile iş paylaşımı ve görev dağılımı yapılarak uygulamaya geçiş süreci resmen başlatıldı.
Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz, projelerin başarılı bir şekilde uygulanmasına odaklanarak şehirlerinin kalkınmasına katkı sağlamayı sürdüreceklerini ifade ederken,” Bu projeler, şehrimizin geleceğini şekillendirecek ve yaşam kalitesini yükseltecek önemli adımlardır. İşbirliği ve koordinasyon içinde çalışarak, projelerin başarıyla uygulanmasını sağlayacağız. İlerleyen dönemde şehrimiz, altyapı iyileştirmeleri, ekonomik büyüme, çevresel sürdürülebilirlik ve toplumun refahı açısından önemli kazanımlar elde edecek" dedi.


Editör: S. ŞEN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca Yerel Haber (www.akcakocayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar