• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

AK Parti'de SKM'lere mola yok

AK Parti'de seçmenle yakın temas kuran Seçim Koordinasyon Merkezleri (SKM) 31 mart 2023 tarihinde yapılacak yerel seçim çalışmalarına başladı.

AK Parti'de SKM'lere mola yok
4.08.2023 - 10:14
Haber Merkezi
413

AK Parti, 14 Mayıs Milletvekili Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Seçimleri için açtığı SKM'lerin birçoğunu 8 ay sonra yapılacak yerel seçimleri dikkate alarak kapatmadı.

KARARGAHLAR KAPATILMADI

 Genel seçimlerden önce uzun bir süre hazırlık yapan AK Parti, Düzce başta olmak üzere 81 il ve ilçelerdeki 'Karargahlarını' yerel seçimlerde de yoğun bir şekilde kullanacak.

BİR SEÇİM BİTER DİĞERİ BAŞLAR…

Parti kaynaklarından edinilen bilgilere göre normalde bir SKM'nin seçimin bittiği anda aktif görevi bitiyor. Bazı illerdeki SKM başkanlarından memnun olunduğundan ve yerel seçimler yaklaştığından, bu SKM'ler fiilen açık tutuluyor. Açık tutulan SKM'ler üzerinden çalışmaların başladığına dikkat çeken parti kaynakları "AK Parti'de bir seçim bittiğinde ertesi gün diğer seçim hazırlıkları başlar.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca Yerel Haber (www.akcakocayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar