• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

AK PARTİ DE İSMAİL SİLAN SESLERİ YÜKSELİYOR

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’nun Belediye Başkan aday adaylığı için görevinden istifa etmesiyle boşalan koltuğun kimin geçeceği konuşulmaya başlandı

AK PARTİ DE İSMAİL SİLAN SESLERİ YÜKSELİYOR
25.09.2023 - 19:04
6
1221

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’nun Belediye Başkan aday adaylığı için görevinden istifa etmesiyle boşalan koltuğun kimin geçeceği konuşulmaya başlandı.

İSMAİL SİLAN MI ?

Akçakoca siyasetinin duayeni ismi  olarak bilinen ve eski ANAP İlçe Başkanlığı yapan İsmail Silan, geçmiş aylarda bir takım özel görüşmeler yapıldığı herkes tarafından bilinmekte. Özellikle Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ile sık sık görüştüğü, Faruk Özlü’nün de İsmail Silan’ın siyasete girmesi  nasihatinde bulunduğu iddia edilmekteydi.

Silan’ın son günlerde siyasete gireceği konuşulurken, Özellikle  AK Parti Akçakoca İlçe Başkanlığından boşalan koltuğa İsmail Silan’ın  olacağı yönünde.

 İsmail Silan’ın yakın  bir zamanda Ankara’da temaslarda bulunacağı öğrenildi.


Editör: S. ŞEN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca Yerel Haber (www.akcakocayerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar