Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[16:13] (GÖRÜNTÜLÜ)Akçakoca temiz su arıtma tesisi dualarla açıldı -- [12:39] Akçakocada kaza -- [13:09] 2020 yılı için işsizlik maaşı belli oldu -- [17:59] Caddede ‘müslüman yılbaşı kutlamaz’ ilanı -- [17:50] Asgari ücret açıklandı -- [17:44] Akçakoca döngelli kavşağında kaza, 2 yaralı -- [12:33] Bolu Dağı'nda hafif kar yağışı ve sis etkili oluyor -- [12:38] Türkiye'nin en yaşlı insanı öldü -- [12:18] Maden ocağında metan gazı patlaması: 1 işçi yaralı, 1 işçi mahsur -- [11:53] Drift yapan sürücüye 9 bin TL ceza, dahası da var... --
Yazarlar
Armegedon Nedir ?
İbrahim ŞAŞMAZ

İbrahim ŞAŞMAZ

sasmazibrahim1947@gmail.com

12.2.2018
36909 kez okundu.

Armegedon Nedir ?

 

Armegedon Yahudilerin İslam dinine karşı varoluş savaşıdır. Kendilerini cennete taşıyacağına inandıkları Kıyamet savaşıdır. Bu onların batıl inançlarının neticesi oluşturdukları bir felsefedir. Oysa Armegedon Savaşı oldu ve bitti. Ve bu Savaşı İsrail-oğulları kazandı. Yahudiler, Hristiyanları çok iyi kullandı. Bu savaşın ikinci perdesinde Hristiyanlar korkunç bir bedel ödedi. Armegedon savaşının aslı Birinci Dünya savaşıdır. Bu savaş Osmanlı İmparatorluğunun yıkılması, Peygamber Naibliğinin (yani Hilafetin) kaldırlması, Kuran-ı Kerimin harflerinin kaldırılması, yeni kurulan devlette İncil ve Tevrat kanunlarının Medeni Kanun diye kabul edilmesi ile tamamlanmıştır. Bu savaşın başkomutanı Alman Mareşal Von Sanders dir. Bu zat-ı davet edip görevlendirende bizim zavallı Enver Paşa dediğimiz padişah damadıdır.

 

Osmanlı devletinde onlarca Mareşal varken neden Von Sanders! İslam ordularının başına Hristiyan Başkomutan nasıl atanır. Hem de ithal Başkomutan. Eğer Enver paşa denen adam Osmanlı Mareşalinin atanmasına müsaade ederse, kendisinden üstün durumda olacak ve o zaman kendisi ikinci adam olacak. Ardından da azledileceğinin bilincinde. Peki, netice – Filistin Cephesinde İngilizlere teslim edilip Asit Göllerinde şehit edilen 50 bin Osmanlı askeri ne Ne demeli.

 

Çanakkale de şehit edilen 300 bin küsur Osmanlı askeri, yetmiyormuş gibi Sarıkamış da da bir inadın bedeli olarak ziyan edilen 90 bin yiğit.

 

Şöyle bir düşünelim; İmparatorluğunun mektep medrese görmüş bilgi sahibi ve bugünün tabiri ile aktivist yüzbinlerce mücahit gencimiz şehit edildi. Bundan sonra İsrail-oğulları için her şey çok daha kolay olacak. Yahudiler Filistin de İsrail devletinin hesabını yaptı. Vatikan da Bizans’ın Pontus’un ve Armenia’nın hesabını yaptı. Netice de Halife makamı iptal edildi. İslam’ın başı koparıldı. Kuran-ı Kerim’in harfleri de Latin harfleri ile silindi. Hristiyanlığın kapısı açıldı. Bu savaşın sonunda Yahudiler de Hristiyanlar da kazandı. Ne hikmet Allah (cc)’ın da bir hesabı varmış ki 20 yıl sonra ikinci dünya savaşı adı altında İsrail-oğullarını birbirlerine kırdırdı.

 

 

                                                                                                          İbrahim ŞAŞMAZ

                                                                                                          0 538 477 3057

sasmazibrahim1947@gmail.com

 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

Yazarın Son Yazıları
GARKAD AĞACI
15.3.2018
FETÖ Olayı ve Güneşin Batıdan Doğması
26.2.2018
Armegedon Nedir ?
12.2.2018

ÇOK OKUNANLAR

NAMAZ VAKİTLERİ