Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[10:37] Bugün vefat edenler 21.10.2018 -- [09:05] Polisin dikkati dolandırıcıyı yakalattı -- [16:48] Okan Yanmaz,Ulusal ajansta yayınlanan haberi yalanladı -- [14:23] Başkan Yemenici,Helallik istedi -- [13:13] Ayfer Yılmaz,Siyasete devam dedi -- [10:51] (GÖRÜNTÜLÜ)Muhtarlar Günü kutlanıyor -- [09:19] Bugün vefat edenler 19.10.2018 -- [17:44] TSO ve Esnaflardan, Enflasyonla mücadele -- [15:52] ÖMER KÜÇÜK İYİ PARTİ'DEN ADAY OLUYOR -- [13:35] Yemenici itfaiye personeliyle kahvaltıda bir araya geldi --
Spor
Dağcılar Yeşil vadide kamp yaptı

Dağcılar Yeşil vadide kamp yaptı

4.5.2017
924 kez okundu.

Olympos Dağcılık Kulübü olarak, 29-30-Nisan 1 Mayıs tarihlerinde, Melen çayında rafting ve Ağva etkinliğimiz oldukça güzel bir havada, genel olarak uyumlu bir ekip ile keyifle geçti.

Melende geçtiğimiz yıllara göre suyun debisi oldukça yüksek , hava da çok güzel olunca , rafting süper oldu. Tadı damağımızda kaldı. Hacıllı, Ağva, Kilimli, Akçakoca, Dokuzdeğirmen köyü, Odayeri Yaylası, Tortul Göleti hepsi birbirinden güzeldi. Doğa bize tüm cömertliğini gösterdi.

Düzce’ye daha önce çok etkinlik yaptık. Her defasında da başka bir bölgesine gidiyor olmamıza rağmen bu bölgeyi halen bitiremedik. Bu güzel coğrafyaya tekrar tekrar gelinir. Bu faaliyetimizde küçük, büyük pek çok arkadaşımın desteği oldu.


En çok da sevgili Serdar Kaşkir arkadaşımız emek verdi. Ekibiyle Yaylada bizlere eşlik ettiler. Ateşlerin yakılmasından, çadırların kurulmasına, araç organizasyona kadar çok emekleri var. Sevgili Serdar Kaşkır başta olmak üzere, desteği olan tüm arkadaşlara, bizleri güleryüzle ağırlayan Yeşilvadide sevgili Rıza Çakar arkadaşımıza ve katılan sevgili Olympos aileme gönülden teşekkürler.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

GARKAD AĞACI

GARKAD AĞACI

İbrahim ŞAŞMAZ

İYİ PARTİ…

İYİ PARTİ…

Hüseyin AKSAKAL

Umut Üzerine

Umut Üzerine

Gizem ÇANCI

HUKUK KİME LAZIM?

HUKUK KİME LAZIM?

Metin GÜÇLÜ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

NAMAZ VAKİTLERİ