Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[14:45] CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde saldırı -- [11:19] MHP MECLİS ÜYELERİ BİR ARAYA GELDİ... -- [09:18] AKÇAKOCA'DA BUGÜN VEFAT EDENLER -- [09:14] Pazvant,başsağlığı diledi -- [09:09] CÜNEYT YEMENİCİ, 25 BİN NÜFUSLU AKÇAKOCA'YA 120 MİLYON BORÇ BIRAKTI... -- [15:40] Kaymakam Yasin Öztürk’ün acı günü -- [15:06] Hakan Öztaş,Başkan oldu -- [10:53] AKÇAKOCA'DA BUGÜN VEFAT EDENLER -- [17:18] DERGAH AKÇA BASIN AÇIKLAMASI YAPTI -- [13:49] Orhan Kapoğlu vefat etti --
Siyaset
YANMAZ: ESNAFIMIZ DAHA ÇOK KAZANACAK

YANMAZ: ESNAFIMIZ DAHA ÇOK KAZANACAK

19.3.2019
200 kez okundu.

YANMAZ: ESNAFIMIZ DAHA ÇOK KAZANACAK

ESNAFI DESTEKLEYEN BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI OLACAK

 

Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz, MHP Düzce Milletvekili ile birlikte Akçakoca Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret etti. Kooperatif üyelerinin yoğun katılım gösterdiği toplantıda konuşan Yanmaz, “Akçakoca’ya kurulacak OSB ile sizler, Akçakoca için en önemli meslek sahiplerinden biri olacaksınız. Biz de belediye olarak sizlerden desteğimizi esirgemeyeceğiz.” Şeklinde konuştu.

 

31 Mart seçimlerinde zafer elde etmek için aralıksız çalışan MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz’ı MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz yalnız bırakmadı. Yılmaz ile birlikte Akçakoca Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret eden Yanmaz, kooperatif üyeleri ile bir araya geldi. Yapılan toplantıda kooperatif üyelerinin, Akçakocalı diğer esnafları için de önemli konumları olduğunu söyleyen Yanmaz, “31 Mart seçimlerinden sonra belediye olarak işlerinizi, kooperatifinizi ve hizmet ağınızı genişletmek için tüm imkanlarımızı kullanacağız. Çünkü sizler sıcak, soğuk, gece, gündüz demeden Akçakoca’ya dışarıdan taşıdığınız ya da Akçakoca’dan dışarı taşıdığınız her yükle Akçakoca’ya kazanç sağlıyorsunuz. Bunun da karşılığını en iyi şekilde almayı hak ediyorsunuz” ifadelerine yer verdi.

Toplantıda OSB konusuna da değinen Yanmaz, “OSB kurulduğu zaman Akçakocalı istihdamı arttıracak yatırımları Akçakoca’ya çekeceğiz. Böylece hem Akçakocalı kazanacak hem de sizler daha organize bir şekilde çalışacaksınız. Sizlerin hizmeti için belediye olarak hiç bir şekilde desteğimizi eksik etmeyeceğiz.” Dedi.

Toplantıda konuşan kooperatif üyelerinin, sıkıntılarını not alan ve çözümleri için araştırmalarının yapılacağını söyleyen Yanmaz, göreve geldiklerinde kendileri ile sürekli iletişim halinde olacaklarının sözünü verdi. 

Son olarak konuşan Yanmaz, “Sadece Akçakoca Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyelerinin değil, tüm Akçakoca esnafının daha çok kazanç sağlaması gerekiyor. Biz her zaman esnafının yanında olan, çözüm noktasında pozitif olan, destekçi olan projelerimiz ile göreve talibiz. Esnaf kazandıkça şehir güzelleşir, esnaf kazandıkça Akçakoca kazanır” sözlerine yer verdi.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

GARKAD AĞACI

GARKAD AĞACI

İbrahim ŞAŞMAZ

İYİ PARTİ…

İYİ PARTİ…

Hüseyin AKSAKAL

Umut Üzerine

Umut Üzerine

Gizem ÇANCI

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

17.4.2019 13:25

Yemenici ve Büyük İstifa Etti

18.4.2019 17:18

DERGAH AKÇA BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

21.4.2019 11:19

MHP MECLİS ÜYELERİ BİR ARAYA GELDİ...

NAMAZ VAKİTLERİ