Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[13:31] FESTİVAL ÇALIŞMALARI TAM GAZ -- [13:29] MAHALLE İFTARLARI DEVAM EDİYOR... -- [13:28] Bugün vefat edenler -- [13:26] İMAM KALP KRİZİNDEN VEFAT ETTİ -- [13:21] İlk ve ortaokul öğrencileri otobüslere günde 4 kez ücretsiz binebiliyor -- [16:35] RAMAZAN ÖNCESİ HAZIRLIK ESNAF DAYANIŞMASI ETKİNLİGİ YAPILDI -- [09:28] AKÇAKOCA'DA BUGÜN VEFAT EDENLER -- [12:22] Yanmaz’dan Ankara Çıkartması -- [11:56] HÜSEYİN DENİZGEZ ANJİYO OLDU -- [11:14] DİLBER AY HAYATINI KAYBETTİ --
Siyaset
Başkan Yemenici çok kızgın

Başkan Yemenici çok kızgın

17.3.2019
713 kez okundu.

Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici,Değirmenağzı 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri parkı açılışında,Kürsüden  seslenerek,isim vermeden diğer adaylar için ’’Yalan söylüyorsunuz’’dedi.

Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, katılımcılara hitaben yaptığı konuşmasında kendi döneminde Akçakoca’ya kazandırdıkları hizmetleri anlattı.

”Belediyenin ağırlama gideriyle ilgili yalan söylüyorlar”

Başkan Yemenici, bazı adayların kendilerinin 5 yılda yaptığı ağırlama giderleriyle ilgili yalan beyanlar ileri sürdüklerini belirterek, ”İşte muhasebe müdürümüz de burada. Yarından itibaren tüm vatandaşlar bir dilekçe ile gelip tüm gelir ve giderlerin ayrıntılı dökümünü bizden alabilirler. İleri sürdükleri rakamlar külliyen yalan” ifadesini kullandı.

”Park’ın ücretli olacağı yalanını yaymışlar. Park’ın her bölümü sonsuza kadar ücretsiz”

Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, bazı adayların vatandaşların park açılışına gelmesini engellemek adına yalan söylediklerini ve Değirmenağzı Parkı’nın girişinin ücretli olduğu yalanını yaymaya çalıştıklarını haber aldıklarını söyledi.

Park’ın girişinden de çıkışından da para alınmasının söz konusu olmayacağını ifade eden Yemenici, ”Park’ın tüm bölümleri, tenis kortu olsun, basket sahası olsun, başka birimleri olsun sonsuza kadar ücretsizdir. Bu yalanların ardına sığınanları kınıyorum. Hatta buradaki otoparktan da ücret alınmayacak” dedi.

 

”Yaptıklarımız ortada, başkası konuşur biz yaparız”

Belediye Başkanı ve Ak Partinin 31 Mart seçimlerindeki adayı Cüneyt Yemenici, Akçakoca’ya 200 milyon lira tutarında bir yatırım yaptıklarını, bunun 180 milyon lirasını ise hibe ve karşılıksız destek olarak getirdiklerini ifade ederek ” 5 yılda Akçakoca’ya kazandırdıklarımız ortada. Bir 5 yıl daha bana yetki verirseniz bu yaptıklarımızın üstüne çok şey koyacağız. Göreve geldiğimiz günlerde bu derenin kenarından geçmeye yürek isterdi. Şimdiki halinden eser yoktu. Binlerce yerli ve  yabancının yararlanacağı, her türlü sosyal etkinliğin yapılabileceği bir parkı ilçemize kazandırdık, kötü mü yaptık. Bazılarının hayal dahi edemeyeceği işleri yaptık” dedi ve yeni dönem için Akçakoca halkından destek istediğini belirtti.

Daha sonra kürsüye davet edilen Eski Sanayi Bakanı ve Ak parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü ise şu ifadeleri kullandı:

“Cüneyt başkan yaptıklarını anlattı. Maşallah her şeyi yapmış. 5 yıla çok şeyi sığdırmış. Birçok proje için sık sık Ankara’da birlikte çalıştık. Devam eden bir iki proje dışında hepsi hayata geçti. Liman ve Mahmuzların yakında yapım ihalesi olacak. OSB’de işlem tamam, kamulaştırmaya başlanacak. Cüneyt başkana desteğimiz her zaman çok güçlü bir şekilde sürecektir. Akçakoca gelecek beş yılda büyük bir gelişmeye tanık olacaktır. Desteğinizi esirgemeyin.“

Konuşmaların ardından Park’ın açılış kurdelesinin kesimine geçildi.

 

Okunan duanın ardından, hep birlikte kurdele kesilerek resmî açılış töreni gerçekleşti. 

 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

Armegedon Nedir ?

Armegedon Nedir ?

İbrahim ŞAŞMAZ

HUKUK KİME LAZIM?

HUKUK KİME LAZIM?

Metin GÜÇLÜ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

NAMAZ VAKİTLERİ