Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[10:03] Çaparacılar denize açıldı -- [09:58] Bugün vefat edenler 15.08.2018 -- [15:36] Akçakoca'da boğulma vakası...(GÖRÜNTÜLÜ) -- [09:35] Bugün vefat edenler 14.08.2018 -- [21:26] Borç verdiği kişi tüfekle öldürdü -- [15:15] Akçakoca'da bugün 2 kişi vefat etti -- [15:13] AKÇAKOCA KARASU SAHİL YOLU AÇILIYOR -- [15:12] BALATLI MUHTARI MEHMET ÇİL'DEN İLGİN PAYLAŞIM... -- [15:10] FERRERO FINDIK FİYATINI AÇIKLADI -- [18:24] Başkan dediğin böyle olur --
Siyaset
Belediye Başkan Adayları şimdiden konuşulmaya başlandı!

Belediye Başkan Adayları şimdiden konuşulmaya başlandı!

13.2.2018
1138 kez okundu.

   Belediye seçimlerine daha bir sene var ama hangi partiden kimin aday olacağı konusu şimdiden konuşulmaya başlandı.

   Aday olabilmek için AK Parti’ye oldukça başvuru yapılabileceği, ancak öne çıkan bazı isimler olabileceği konuşulurken, diğer partilerde de bir takım isimler telaffuz edilmeye başlandı.

AK PARTİ’DE KIYASIYA BİR YARIŞ OLACAK MI ?

   AK Parti’de, önceki seçimlerde de görüldüğü gibi Belediye Başkanlığına aday olabilmek için yarışacak bir çok isim var.

   Ancak ön plana çıkan ve en fazla telaffuz edilen isimlerin başında Mevcut Başkan Cüneyt Yemenici  gelirken,Ayrıca son günlerde Mehmet Topuz’unda bazı çevreler tarafından konuşulduğu öğrenildi.

   AK Parti’de konuşulan bir diğer isim ise Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Pazvant, önümüzdeki dönem için Belediye Başkan adaylığı konusunda bazı partililer tarafından aday olması yönünde destek verecekleri duyumlar arasında yer aldı.

   Öte yandan telaffuz edilen bir diğer isim Erol Solak, Belediye Başkan adaylığında adı konuşulduğu gibi Milletvekili adayı olma ihtimali üzerinde de duruluyor.

 

 

 

MHP’DE ADI GEÇEN TEK İSİM VAR

   MHP’nin Belediye Başkan adaylığı için tek  isim telaffuz ediliyor. Bu isim Okan Yanmaz olarak biliniyor.Ancak Okan Yanmaz henüz MHP’den adaylık açıklamasını yapmazken,bazı beklentiler içinde olduğu öğrenildi.

 

CHP’DE KONUŞULAN İKİ   İSİM VAR

   CHP’de Eski Belediye Başkanı Fikret Albayrak,konuşulurken aday adayı olup olmayacağı konusunda herhangibir açıklaması olmadığı gözlendi.Diğer taraftan CHP İlçe parti yönetiminin bu dönem çok ismin aday adaylığı müracaatı beklendiği ifade edildi.Ayrıca CHP’li bazı çevreler Fikret Albayrak’ın olmamasıyla ilgili düşüncelerini açıklarken,Erol Solak’ında aday gösterilmesi yönünde kamuoyuna sunmak gerektiği söylentiler arasında

SAADET PARTİSİ’NDE ÜÇ  İSİM KONUŞULUYOR

 Saadet Partisi’nde ise konuşulan iki isim var. Bu isimler biri, daha önce Milletvekili adaylarından şu an ilçe Başkanı Mustafa Zorlu ve Diğer isim ise yine eski Belediye Başkan adayı Özkan Atıcı olabileceği değerlendirmeler arasında.Ayrıca yine her parti tarafından benimsenen Erol Solak’ında düşünülebileceği konuşmalar arasında yer alıyor.

İYİ PARTİ’DE SÜRPRİZ İSİMLER ÇIKABİLİR

 Yeni kurulan İYİ Parti’den bazı isimler konuşulsa da sürpriz isimlerin de aday olabileceği söyleniyor.

Bu isimlerin başında ise hemen herkesin tanıdığı,Emekli Komutanlardan Akçakoca’nın çocuğu Şükrü Cumhur olabileceği konusunda düşünceler olduğu öğrenildi.

AKÇAKOCA YEREL HABER: YORUM HABERDİR

 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

GARKAD AĞACI

GARKAD AĞACI

İbrahim ŞAŞMAZ

İYİ PARTİ…

İYİ PARTİ…

Hüseyin AKSAKAL

Umut Üzerine

Umut Üzerine

Gizem ÇANCI

HUKUK KİME LAZIM?

HUKUK KİME LAZIM?

Metin GÜÇLÜ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

10.8.2018 12:29

AKÇAKOCA CHP’NİN AÇMAZLARI ve EROL SOLAK’IN AVANTAJLARI

11.8.2018 14:29

AK Parti'den yerel seçim tarihine ilişkin açıklama

13.8.2018 15:13

AKÇAKOCA KARASU SAHİL YOLU AÇILIYOR

NAMAZ VAKİTLERİ