Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[09:15] Bugün vefat edenler 16.10.2018 -- [10:49] FİKRET ALBAYRAK İLE SEÇİME GİRME MECBURİYETİNİN DAYANILMAZ ÇARESİZLİĞİ -- [09:06] Bugün vefat edenler 15.10.2018 -- [10:15] Böyle düğün ne görüldü ne duyuldu -- [12:19] Torik tezgahları süsledi -- [11:30] Yerel seçimlere iki koldan nabız -- [09:22] Akçakocalı Kaymakam Nusaybine atandı -- [09:14] Bugün vefat edenler 13.10 .2018 -- [12:44] PALAMUT BRİÇ TURNUVASINDAKİ SKANDALIN PERDE ARKASI -- [12:28] AKÇAKOCALI TÜRKİYE 3'üncüsü OLDU --
Siyaset
Dergah Akça,Gazeteciler ile buluştu

Dergah Akça,Gazeteciler ile buluştu

19.1.2018
254 kez okundu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bugün (19 Ocak 2018) basınla kahvaltıda bir araya gelen Ak Parti ilçe Başkanı Dergâh Akça, yerel basın temsilcileriyle bol bol sohbet etme fırsatı buldu. Kahvaltı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Akça, hakkında çıkan haberler nedeniyle biraz rahatsızlık duyduğunu ifade etti. Basınla ilişkilerinin önceki dönemde bir miktar geri kaldığını söyleyen Akça, bundan sonra Basın Sorumlusu Ziya Denizgez’ in sayesinde basınla olan ilişkilerini daha üst boyuta taşıyacaklarını da sözlerine ekledi.

SİNGAPUR' U BEĞENDİM İMKANI OLAN HERKES GÖRMELİ

Soruları cevaplarken yakın zamanda tatil için gittiği Singapur ‘u örnek gösteren Akça, Bizim memleketimizde oy verirken hizmete değil diğer unsurlara bakılıyor. Singapurlular ülkeyi inşa ederken sadece hizmete bakmış olacaklar ki, cetvelle çizilmişçesine bir ülke imar etmişler diyerek, genç yaşta Belediye Başkanı olan Yeminici’nin yaptığı hizmetlere dikkat çekti.

Başkan Yemenici’nin daha önce Belediyecilik konusunda tecrübeli olmamasına rağmen, koltuğa oturduktan sonra Başkanlığa çok kolay adapte olduğunu,  bürokrasiyi bilen diğer belediye başkanlarına taş çıkarırcasına Ankara’daki işlerin üstesinden geldiğini bunun herkes tarafından takdir edilmesi gerektiğini söyleyerek toplumun artık başka ilişkilere değil de yapılan hizmete bakması halinde Akçakoca için daha da yararlı işler yapılacağını ifade etti.  Kimsenin Cüneyt Yemenici ‘nin belediye imkânlarından yararlandığını söyleyemeyeceğini belirten Akça, 2019 seçimlerindeki adaylık süreci konusunda şimdiden hiç kimsenin bilgi tve asarrufu olamayacağını, bunun bir süreç işi olduğunu söyledi. Akça,bizim için Akçakoca’ya en iyi hizmetin kimin tarafından yapılacağı önemlidir diyerek kendisine sorulan adaylık sorusunu yanıtladı.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

GARKAD AĞACI

GARKAD AĞACI

İbrahim ŞAŞMAZ

İYİ PARTİ…

İYİ PARTİ…

Hüseyin AKSAKAL

Umut Üzerine

Umut Üzerine

Gizem ÇANCI

HUKUK KİME LAZIM?

HUKUK KİME LAZIM?

Metin GÜÇLÜ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

15.10.2018 10:49

FİKRET ALBAYRAK İLE SEÇİME GİRME MECBURİYETİNİN DAYANILMAZ ÇARESİZLİĞİ

10.10.2018 10:40

Başkan Yemenici,teşkilatından memnun görünüyor

13.10.2018 11:30

Yerel seçimlere iki koldan nabız

NAMAZ VAKİTLERİ