Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[13:58] Esnaflar Odası tek liste ile devam dedi -- [10:55] Tırdan litrelerce mazot yola aktı -- [10:48] Bugün vefat edenler 20.01.2018 -- [15:30] Dergah Akça,Gazeteciler ile buluştu -- [12:58] Şiddetli fırtına işletmeciyi vurdu -- [10:54] Akçakoca'da bugün 3 kişi vefat etti -- [09:13] Balıkçı barınağında tekneler yan yattı, sahillerdeki korkuluklar kırıldı -- [18:35] Artık bu işe bir son verilsin -- [17:37] Alaplı-Akçakoca Yolunda Trafik Kazası: 2 Yaralı -- [14:42] Bolu Dağı’nda yoğun kar --
Siyaset
Akçakoca MHP’de neler oluyor ?

Akçakoca MHP’de neler oluyor ?

17.11.2017
769 kez okundu.

Yerel seçimlere 16 ay kala Akçakoca MHP ilçe teşkilatında garip işler oluyor…  

Parti liderlerinin 2019 seçim senaryoları üzerine karşılık iş birliği mesajı verdiği bugünlerde, MHP’li 2 yönetici ilçe yönetimden uzaklaştırıldı.

Bundan birkaç ay önce 7 Mayıs 2017 tarihin yapılan MHP Akçakoca Olağan Kongresinde, Mustafa Özensel başkanlığındaki ilçe yönetiminde görev alan Fatih Çakır ile Osman Kurşun’un, ilçe yönetiminden uzaklaştırıldığı iddia edildi.

 Fatih Çakır ile Osman Kurşun’un yönetimden uzaklaştırılmalarına neden olan olayın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Salı günü TBMM’de yaptığı grup konuşmasından, 2019 yılında AK Parti ile seçim işbirliği yapacaklarını yönünde yaptığı açıklamayı arkadaşları ile tartışmasının neden olduğu ileri sürüldü.

MHP Fatih Çakır’dan Edinilen bilgilere göre, MHP ilçe teşkilatı üyelerinin kendi aralarında haberleşmek için kullandıkları whatsapp yazışma hattında, Devlet Bahçeli’nin yaptığı açıklamayı anlamaya çalışan ve ilçelerde bu politikaya uygun hareket edilmesini öneren Çakır’ın, “ nereye gidiyoruz, ne oluyoruz?”  diye soru sorduğu kafasındaki sorulara cevap aradığı için yönetimden uzaklaştırıldığını söyledi. 

Fatih Çakır ile Osman Kurşun’u  il başkanı Ümit Yılmaz’a şikayet ettiği ileri sürülen  Özensel’in, yönetimde farklı düşünen, soran soruşturan ve itiraz eden isim istemediği için , savunmalarını dahi almadan  MHP ilçe yöneticisi 2 ismi parti yönetiminden uzaklaştırdığı belirtildi.

MHP il merkezinden alınan bilgilere göre, MHP il başkanı Ümit Yılmaz’ın gelişmelerden haberdar olduğu bildirildi. MHP üyelerinin kendi aralarında yaptığı yazışmadan haberdar olduğu ileri sürülen Yılmaz’ın, Akçakoca ilçe başkanı Mustafa Özensel’in talebi doğrultusunda Fatih Çakır ve Osman Kurşun’un yönetimden atılmalarına onay verdiği söyledi.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

HAYATI SEVMEK

HAYATI SEVMEK

Meltem Doğanay

İYİ PARTİ…

İYİ PARTİ…

Hüseyin AKSAKAL

Umut Üzerine

Umut Üzerine

Gizem ÇANCI

HUKUK KİME LAZIM?

HUKUK KİME LAZIM?

Metin GÜÇLÜ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

19.1.2018 15:30

Dergah Akça,Gazeteciler ile buluştu

15.1.2018 10:12

İttifak yerelde 1 yıldır sürüyor

18.1.2018 12:25

Bakan Özlü’den ayar

NAMAZ VAKİTLERİ