Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[13:31] FESTİVAL ÇALIŞMALARI TAM GAZ -- [13:29] MAHALLE İFTARLARI DEVAM EDİYOR... -- [13:28] Bugün vefat edenler -- [13:26] İMAM KALP KRİZİNDEN VEFAT ETTİ -- [13:21] İlk ve ortaokul öğrencileri otobüslere günde 4 kez ücretsiz binebiliyor -- [16:35] RAMAZAN ÖNCESİ HAZIRLIK ESNAF DAYANIŞMASI ETKİNLİGİ YAPILDI -- [09:28] AKÇAKOCA'DA BUGÜN VEFAT EDENLER -- [12:22] Yanmaz’dan Ankara Çıkartması -- [11:56] HÜSEYİN DENİZGEZ ANJİYO OLDU -- [11:14] DİLBER AY HAYATINI KAYBETTİ --
Siyaset
MHP 2019’DA BELEDİYEYİ İSTİYOR

MHP 2019’DA BELEDİYEYİ İSTİYOR

20.7.2017
592 kez okundu.

MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz, yeni oluşan İl yönetimi ile Düzce’de hizmet yarışında “ biz de varız” diyeceklerini söyledi, belediyenin hizmetlerini eleştirerek önümüzdeki yerel seçimlerde belediyeyi almak için çalışmaya başlayacaklarını söyledi. Yılmaz, binlerce genç iş için sınavlara girerken Ak partiyle ilişiği olan bazı şahısların memur olarak atanmasını ise “ bu siyasi ahlaksızlıktır” şeklinde yorumladı ve “ artık iyice gemi azıya aldılar” dedi.

 

MHP İl teşkilatı bugün kahvaltılı toplantıda Düzce basınıyla buluştu. MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz toplantıda yaptığı açıklamada , 2 Temmuz’da yapılan kongrenin ardından görev dağılımını yaptıklarını söylerken, bundan sonra tek yumruk, tek ses olarak Düzce’ye hizmet için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

 

KUVVETLİ BİR EKİPLE YOLA ÇIKTIK

 

Çalışma programları hazırladıklarını söyleyen Yılmaz, “ Önümüzde uzun ve çok engebeli bir yol var bunun farkındayız. Düzce’ye hizmet yarışında biz de varız diyoruz. Kuvvetli bir ekiple yola çıktık. İlk hedefimiz 2019 martında yapılacak yerel seçimler için hazırlanacağız. Bütün İl bazında hazırlanacağız. Düzce’nin katmerli sorunları olduğunu biliyoruz ancak bunlar çözümsüz sorunlar değil. Çözüm için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Gerek yönetimdeki gerekse dışarıdaki MHP mensubu arkadaşlarımızla, Düzce’ye hizmet etmek isteyen herkese kapımız açık. Bundan sonra yolumuza bakacağız.” Dedi.

 

KİM YAPARSA YAPSIN YANINDAYIZ

 

Yılmaz yeni kabinenin oluşmasının ardından Bakan Faruk Özlü’nün göreve devam etmesinin kendilerini sevindirdiğini söylerken, “ kim tarafından yapılırsa yapılsın Düzce’ye yapılacak her hizmetin arkasındayız.her zaman yanındayız. MHP İl teşkilatı olarak Her zaman yardımcı olmaya varız.” Şeklinde konuştu.

 

BELEDİYEYİ ALACAĞIZ

 

Basın mensuplarının sorularını cevaplayan MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz, belediye hizmetleri ile ilgili bir soruyu, “ belediye hizmetlerinden memnun değiliz” şeklinde cevapladı. Belediyede “ ben yaptım oldu” mantığının hakim olduğunu söyleyen Yılmaz, önümüzdeki yerel seçimlerde belediyeyi almak için çözümleri ile beraber sorunları halkın gözü önüne koyacaklarını vurguladı.

 

Yılmaz, “ Hizmetleri eksik buluyoruz. Yaptıkları bir takım icraatları da sakıncalı buluyoruz. İstanbul Caddesinin kapatılmasına karşı olmadığımızı ama alternatif üretmeden yapılacak icraatların halkı zora soktuğu kanaatindeyiz.Belediyede ben yaptım oldu, kimseye danışmadan yapılan bir takım icraatlar var. Bunlara karşıyız, yoksa Düzce’ye hizmet eden her şeyin arkasında dururuz. Ama Düzce Belediyesinin ben yaptım oldu şeklinde bir uygulaması var. Biz diyoruz ki bu böyle olmaz. Siz Düzce’nin şehri eminleriyseniz sorunları çözmek için ortak noktada buluşmanız lazım. Düzce güzelleşmeli mi güzelleşmeli, ama paklar, heykeller yaparken Düzce belediyesine fahiş fiyattan fatura ettirirseniz biz bunun her zaman karşısında oluruz. Biliyorsunuz en son bir siyasi parti amblemini kamusal bir alana koyarak hata ettiğini her platformda söyledik, söylemeye de devam edeceğiz. Bundan sonra bizim stratejimiz belli. Bugünden itibaren MHP’nin Düzce Belediyesini elde etmesi için, çözümleri ile beraber sorunları halkın gözü önüne koyacağız. Çevre yollarının yapılmaması, ticarete zarar veren bir takım uygulamalar bizim kanımıza dokunuyor. İleriki dönemde bunları çözümleriyle beraber halkın gözü önüne sereceğiz.” Şeklinde konuştu.

 

Yılmaz, İstanbul Caddesi’nin esnafın ticari hayatına zarar verdiği görülür ise  imza toplayacaklarını, yolun tekrar açılması için başvuruda bulunacaklarını bildirdi.

 

KEYFİ DAVRANIŞLAR

 

Ak Parti’nin son dönemlerdeki en büyük icraatının Ak Parti Akçakoca Kadın Kolları Başkanının memur yapılması olduğunu söyleyen Yılmaz, “ artık gemiz azıya almışlar istedikleri gibi keyfi davranışlar yapıyorlar” dedi. Yılmaz, binlerce genç sınava girerek hak ettiği halde iş sahibi olmazken , bazı şahısların Ak partiyle ilişkili olduğu için doğrudan memurluğa getirilmesini “ siyasi ahlaksızlık” olarak nitelendirdi.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

Armegedon Nedir ?

Armegedon Nedir ?

İbrahim ŞAŞMAZ

HUKUK KİME LAZIM?

HUKUK KİME LAZIM?

Metin GÜÇLÜ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

NAMAZ VAKİTLERİ