Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:51] Demir yolu nereden geçecek -- [17:20] Akçakoca'da pazartesi günü bütün okullar tatil edildi -- [17:03] Çeşitli suçlardan 20 kişi yakalandı -- [15:23] Esnaf Kefalet Kooperatifi seçimleri hız kazandı -- [14:03] Güzel Sanatlar Lisesinin çatısı uçtu -- [12:03] Sabah kalktılar toz yağmuruyla karşılaştılar -- [10:58] Yasin Öztürk Düzce Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi -- [10:16] Bugün vefat edenler 23.03.2018 -- [09:57] Akçakoca ve çevresinde, toz taşınımı yaşanıyor -- [09:50] Kemal Mat vefat etti --
Sağlık
Üniversite hastanesinde bayram ziyareti

Üniversite hastanesinde bayram ziyareti

27.8.2017
140 kez okundu.

Düzce Üniversitesi, Uygulama ve Araştırma Hastanesi yönetimi   hastane doktorları, personeli ile hastanede tedavi gören hasta ve hasta yakınlarının kurban bayramını kutladı.

Ziyaret, Başhekimimiz Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Ali Nihat Annakkaya, Prof. Dr. Bora Büken, Başmüdür Fatma Eravcı Akpınar, Hastane Müdürü Bedri Yalçın, Hastane Müdür Yardımcısı Zekeriya Kaplan ve Başhemşire Nevin Şen’in katılımıyla gerçekleşti. Büyük gayret ve özveri ile sağlık hizmeti sunan hastane çalışanlarının  bayramını kutlayan hastane  idaresi, çikolata ikramında bulundu. 

 

Ayrıca hastaneden şifa bekleyen hastaların  yalnız olmadıklarını göstermek amacıyla gerçekleşen ziyaret, hastanede tedavi gören hasta ve hasta yakınlarına da moral oldu.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

GARKAD AĞACI

GARKAD AĞACI

İbrahim ŞAŞMAZ

İYİ PARTİ…

İYİ PARTİ…

Hüseyin AKSAKAL

Umut Üzerine

Umut Üzerine

Gizem ÇANCI

HUKUK KİME LAZIM?

HUKUK KİME LAZIM?

Metin GÜÇLÜ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

NAMAZ VAKİTLERİ