Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[11:39] Tonlarca hamsiyle döndüler -- [11:22] ARKADAŞ SOHBETİNDE SİLAHLAR PATLADI... -- [10:51] AKÇAKOCA DÜZCE YOLUNDA KAZA... 3 YARALI... -- [10:28] AKÇAKOCA'DA BUGÜN VEFAT EDENLER -- [18:33] Çözüm’de Düzce üniversitesi tanıtıldı -- [16:11] Tır 50 metre uçuruma yuvarlandı -- [10:21] CÜNEYT YEMENİCİ DÜZCE’YE Mİ KAYDIRILIYOR? -- [15:51] İç çamaşırı ve ayakkabısının tabanından 1 kilo 200 gram eroin çıktı -- [15:39] AKÇAKOCA'DA 2 KİŞİYİ DOLANDIRANLAR TUTUKLANDI -- [09:13] Bugün vefat edenler 06.12. 2018 --
Sağlık
Beş yıldızlı bakım merkezi yakında hizmette

Beş yıldızlı bakım merkezi yakında hizmette

17.8.2017
1474 kez okundu.

Sevinç Ticaret Bölgede Bir İlke İmza Atıyor.

Batı Karadeniz’in Kullanım Alanı ve Ürün Çeşitliliği Bakımından En Büyük İmalat Ve Satış Mağazası Olma Özelliğine Sahip Sevinç Ticaret’in Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Sevinç  Akçakoca’ya Önemli İstihdam Sağlayacak Büyük Bir Yatırımı Daha Gerçekleştirerek Bölgede Bir İlk Olan Engelli Bakım Merkezini Hizmete Açıyor.

 Bölgenin en önemli eksikliği olarak ortaya çıkan engelli bireyleri olan ailelerin Düzce İlinde çözüm bulamadığı için başka illere gitmek zorunda kalmalarına son verecek yatırım yakın bir tarihte Akçakoca’da hizmete giriyor.

 Bolu ve Düzce illerinde olmayan beş yıldızlı otel konforunda bir engelli bakım merkezini Akçakoca’ya kazandıran Sevinç Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Sevinç, bakım merkezinde bireyin tüm sorunlarına cevap verecek sosyal aktiviteleri karşılanacak  hizmet  verileceğine dikkat çekerek; “Öncelikle yaptığımız her yatırımda Ülkemize hizmet, ilçemize hizmet anlayışıyla  yola çıkıyoruz.

Hizmete girecek 60 yataklı Engelli  Bakım merkezimizde  yaşamını sürdürecek bireyler için her şey düşünülmüş olup  hiçbir masraftan kaçınılmamıştır. Ülkemizde engellilerin bakımının   sağlanacağı   yer sıkıntılarının yaşandığını  gördüğümüz  için ve bölgemizde de böyle bir bakım merkezi olmadığından 18 yaş üstü engellilerin kalabilecekleri, yaşamlarını  rahat ve konforlu bir şekilde sürdürebilecekleri sosyal aktiviteleri olan, bakımlarının  en iyi şekilde yapılacağı  işletmeyi bölgemize kazandırmak için adımlarımızı attık. Bitmesine az bir süre kaldı. Çevre düzenlemesi yapılarak nasip olursa 15-20 gün içinde hizmete açılacaktır. “ dedi.

 

ANNE VE BABA ŞEFKATİ VERİLECEK

Başvuru için gerekli yardımların yapılabileceğini ifade eden Oğuzhan Sevinç,” Bize başvuruda  bulunabilecekleri gibi  Düzce Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne de müracaatlarını yapabilirler. Merkezimizde Engellinin yemesinden , içmesine, banyosundan  giyimine  her türlü hizmeti yanısıra dışarıdaki sosyal hayatın gerekleri de yerine getirilecektir. Merkezde bakımı yapılan konuklar sinemaya da gidecekler dondurma yemeye de. Burası onlara bir aile yuvası sıcaklığını hissettirecektir. Bir engellinin evde anne babası nasıl bakıyorsa burada da öyle bakılacak. Anne ve baba şefkatini burada vereceğiz. “ diye konuştu.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

GARKAD AĞACI

GARKAD AĞACI

İbrahim ŞAŞMAZ

İYİ PARTİ…

İYİ PARTİ…

Hüseyin AKSAKAL

Umut Üzerine

Umut Üzerine

Gizem ÇANCI

HUKUK KİME LAZIM?

HUKUK KİME LAZIM?

Metin GÜÇLÜ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

NAMAZ VAKİTLERİ