Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[15:31] ONLAR KRİZİ FIRSATA ÇEVİRMEDİLER -- [11:12] Karadeniz'de dalga boyu 5 metreyi buldu -- [10:38] (GÖRÜNTÜLÜ)Akçakoca'da balıkçılar Karadeniz'den 40 ton palamutla döndü -- [10:15] Karadeniz'e kutup soğukları geliyor -- [15:30] ÇOCUKLARI KASK TAKMADAN YARIŞTIRDILAR... -- [09:17] Bugün vefat edenler 22.09.2018 -- [14:30] ÜNİVERSİTE ŞEHRİ OLAMADIK -- [14:23] Akçakoca’da binlerce kişiye aşure ikramı -- [13:47] Akçakoca’da intihar -- [12:08] TIR’a arkadan çarptı 3 yaralı --
Sağlık
Melenağzı Sağlık Evinde Onarım Başladı

Melenağzı Sağlık Evinde Onarım Başladı

10.8.2017
236 kez okundu.

Uzun yıllardır İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren ancak atıl durumda, kullanımı zor ve terk edilmiş görünümde bulunan sağlık tesislerimizden Akçakoca ilçesinde bulunan Melenağzı Sağlık Evi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr.Faruk ÖZLÜ, Düzce Valimiz Sayın Zülkif DAĞLI ve Düzce Milletvekillerimiz Sayın Fevai ARSLAN ve Ayşe KEŞİR’in katkılarıyla hizmete tekrar kazandırıyoruz.

Akçakoca ilçemizde bulunan sağlık evinin atıl durumdan kurtararak yeniden hizmete kazandırılması için çalışmalar başlatılmış olup, İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürlüğü olarak Melenağzı Sağlık Evinin sadece sağlık evi konseptiyle değil, Türkiye’ ye örnek olacak projeler (Sağlık Atölyesi’nin) adımların atılacağı modern bir sağlık tesisine dönüştürülmesinin planlanmaktadır.

Melenağzı sağlık tesisin ihalesi İl Müdürlüğümüzce yapılarak yüklenici firma tarafından çalışmalara başlanılmıştır. Yüklenici firma tarafından deprem güçlendirme çalışması, çatı bakım ve onarımları, engelli düzenlemeleri, yer döşemeleri, elektrik ve su tesisatının yenilenmesi, bina kapı ve pencerelerin yenilenmesi, dış cephe mantolama, iç dış cephe boya badana çalışmaları yürütülüyor, bir taraftan da iç mekan donanımı için çalışmalar yürütülmektedir. Sağlık Evimizin düzenleme çalışmalarında bizlerden desteklerini esirgemeyen Akçakoca Kaymakamlığı ve Akçakoca Belediyesine teşekkür ederiz.

İlimizde sırasıyla tespitleri bitmiş olan sağlık kurum ve kuruluşlarımızın tüm yenileme, tadilat ve imalleri yapılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

GARKAD AĞACI

GARKAD AĞACI

İbrahim ŞAŞMAZ

İYİ PARTİ…

İYİ PARTİ…

Hüseyin AKSAKAL

Umut Üzerine

Umut Üzerine

Gizem ÇANCI

HUKUK KİME LAZIM?

HUKUK KİME LAZIM?

Metin GÜÇLÜ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

NAMAZ VAKİTLERİ