Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[09:05] AKÇAKOCA'DA BUGÜN VEFAT EDENLER -- [17:12] Ak Parti Özlü ile Seçim Yarışına Girecek -- [16:55] MESLEK TANITIMI KAYMAKAM ÖZTÜRK İLE BAŞLIYOR… -- [09:00] GAZETECİ TUNCAY TÜRKGÜLÜ MHP'DEN ADAY ADAYI OLDU... -- [09:39] Bugün vefat edenler -- [15:22] CHP’NİN AKÇAKOCA ADAYI ALBAYRAK OLDU -- [10:44] GERGİNLİK -- [13:45] AKLANDILAR -- [13:27] Teknede kan donduran cinayet... -- [14:14] Hayvan severler yeni tasarıya karşı --
Gündem
Akçakocalı Kaymakam Nusaybine atandı

İçişleri Bakanlığının 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle Nusaybin Belediye Başkan Vekili olarak da görevlendirilen Kaymakam Mehmet Balıkçılar ilçedeki görevine başladı.

Akçakocalı Kaymakam Nusaybine atandı

13.10.2018
474 kez okundu.

İçişleri Bakanlığının 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle Nusaybin Belediye Başkan Vekili olarak da görevlendirilen Kaymakam Mehmet Balıkçılar ilçedeki görevine başladı.
Nusaybin'de görev yapan basın mensupları, Erzurum'un Narman ilçesinden Nusaybin'e atanan Balıkçılar'ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
Gazetecileri kabulündü konuşan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Balıkçılar, Nusaybin'de Kaymakamlık ve Belediye olarak en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacaklarını belirtti.
Kamu hizmetlerinin ve devletimizin sunduğu hizmetlerin en etkili vatandaşların memnuniyetine sunulması için çalışacaklarını bildiren Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Balıkçılar, devletimizin sürdürdüğü ihya çalışmalarının en iyi şekilde sürümeyi hedeflediklerini ifade etti.
Nusaybin'de 2 yıldır Belediye Başkan Vekili olarak da görev yapan Kaymakam Ergün Baysal Antalya'nın Finike ilçesi Kaymakamlığına atanırken yerine Erzurum'un Narman İlçesi Kaymakamı Mehmet Balıkçılar atanmıştı.

Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Balıkçılar kimdir?
Aslen Rize - Kömürcüler Köyü'nden olup, Düzce-Akçakoca'ya yerleşmişlerdir.
İlk, Orta ve Lise öğrenimini Karadeniz Ereğli'de tamamlamıştır.
2004 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden 2008 yılında mezun olmuştur.
Aynı yıl 96. Dönem Kaymakamlık sınavını kazanarak mesleğe başlamıştır.
Çeşitli stajları tamamladıktan sonra İngiltere'nin Canterbury şehri Christ Church Üniversitesinde bir yıl süre ile dil eğitimi alarak Birleşik Krallık Sosyal ve Siyasal Sistemi üzerine çalışmalarda bulunmuştur. 
Kütahya - Altıntaş İlçesinde Vekil Kaymakam, Adana - Feke, Ardahan - Hanak, Erzurum - Narman Kaymakamı olarak görev yaptıktan sonra 01 Eylül 2018 tarihinden Nusaybin'e atanmıştır.
Kamu Hukuku alanında tezli yüksek lisans mezunu olan Balıkçılar, İngilizce bilmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

6728 defa okundu.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

GARKAD AĞACI

GARKAD AĞACI

İbrahim ŞAŞMAZ

İYİ PARTİ…

İYİ PARTİ…

Hüseyin AKSAKAL

Umut Üzerine

Umut Üzerine

Gizem ÇANCI

HUKUK KİME LAZIM?

HUKUK KİME LAZIM?

Metin GÜÇLÜ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

10.11.2018 09:23

Akçakoca'da 10 Kasım Töreni Yapıldı

11.11.2018 14:14

Hayvan severler yeni tasarıya karşı

10.11.2018 12:57

 Ata’mızı andık

16.11.2018 16:55

MESLEK TANITIMI KAYMAKAM ÖZTÜRK İLE BAŞLIYOR…

NAMAZ VAKİTLERİ