Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:59] Yanmaz,son noktayı koydu -- [16:28] Fikret Albayrak,sarılmadık kişi bırakmıyor -- [14:51] İGM ve Belediye Meclis listeleri yarın teslim edilecek -- [09:17] OSB NİÇİN VE NASIL PATLADI? -- [11:50] Fikret Albayrak tam gaz ilerliyor -- [11:24] Okan Yanmaz,Çuhalı çarşı esnafıyla buluştu -- [09:40] Bugün vefat edenler -- [13:22] Polisten uyuşturucu operasyonu -- [12:47] Yılmaz'dan "İttifak Olmayacak" Vurgusu -- [09:58] Akçakoca'da İlk Kez Yapıldı --
Gündem
AKÇAKOCA HALKINA MÜJDE! TOPLU TAŞIMAYA KALİTE GELİYOR

AKÇAKOCA HALKINA MÜJDE! TOPLU TAŞIMAYA KALİTE GELİYOR

14.7.2018
1391 kez okundu.

Akçakoca - Düzce- Ereğli- Kocaali- Karasu arasında toplu taşıma hizmeti veren 6 firma, radikal bir karar alarak bütün araçları günümüz teknolojisine uygun hale getirme kararı aldı. 60 gün içinde yenilenecek araçlar ile müşteri memnuniyeti en üst sevviyeye çıkarılacak...

  Bugün Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Pazvant ile Akçakoca Şoförler Odası Başkanı Mehmet Alev’in şahitliğinde 6 firmanın temsilcileri bir araya geldi.

Toplantıya Akçakoca Özgür Turizm adına Özgür Ustabaş, Akçakoca Birlik adına Cezmi Sarıoğlu, Akçakoca Turizm adına Muzaffer Ustabaş, Akçakoca Ezel Nak. Adına İbrahim Küçük, Düzce Ot. Min. Koop adına Nihat Parlak ve Akçakoca Parlayan Kent adına Barış Öztürk, üzerinde uzlaşma sağladıkları 21 maddelik protokolü, Mehmet Pazvant ve Mehmet Alev’in yedi eminliğinde imza altına aldılar.

Yapılan protokol gereği 6 firmaya ait 79 araç satılarak yeni alınacak 16 araçlık havuz oluşturulacak. Son sistem olacak araçlarda kamera ve araç takip sistemi gibi müşteri güvenliğini öne çıkaran bütün detaylar olacak.

Akçakoca Ulaşım Şirketi adı altında bir araya gelecek 6 firma temsilcisini temsilen şirket yönetiminde İsa Üçüncüoğlu, Seyfi Parlak, İbrahim Küçük, Nevzat Sarıoğlu ve Mahmut Gören olacak. Şirket başkanlığını İsa Üçüncüoğlu yapacak.

Şirketi Muzaffer Ustabaş, Barış Öztürk ve İshak Sarığlu denetleyecek.

Şirket tüzüğünde Akçakoca Belediyesinin çalışma tüzüğü esas alınacak.

İŞTE DETAYLAR

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

GARKAD AĞACI

GARKAD AĞACI

İbrahim ŞAŞMAZ

İYİ PARTİ…

İYİ PARTİ…

Hüseyin AKSAKAL

Umut Üzerine

Umut Üzerine

Gizem ÇANCI

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

15.2.2019 09:58

Akçakoca'da İlk Kez Yapıldı

13.2.2019 11:09

O iller dikkat! Kar yağışı bekleniyor

14.2.2019 12:29

Düzce Barosu,kan verme kampanyasına katıldı

NAMAZ VAKİTLERİ