Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[13:31] FESTİVAL ÇALIŞMALARI TAM GAZ -- [13:29] MAHALLE İFTARLARI DEVAM EDİYOR... -- [13:28] Bugün vefat edenler -- [13:26] İMAM KALP KRİZİNDEN VEFAT ETTİ -- [13:21] İlk ve ortaokul öğrencileri otobüslere günde 4 kez ücretsiz binebiliyor -- [16:35] RAMAZAN ÖNCESİ HAZIRLIK ESNAF DAYANIŞMASI ETKİNLİGİ YAPILDI -- [09:28] AKÇAKOCA'DA BUGÜN VEFAT EDENLER -- [12:22] Yanmaz’dan Ankara Çıkartması -- [11:56] HÜSEYİN DENİZGEZ ANJİYO OLDU -- [11:14] DİLBER AY HAYATINI KAYBETTİ --
Bölge
Kayyımdan alacaklılara açıklama

Kayyımdan alacaklılara açıklama

3.1.2019
383 kez okundu.

Ensar Gıda Müdürler Kurulu’ndan yapılan açıklamada, kayyıma devir edilen Ensar Gıda Sanayi ve Ticaret Pazarlamadan alacağı olanların, ödemelerinin Şubat ayı içerisinde yapılacağı bildirildi.

Kayyım Müdürler Kurulu’ndan yapılan açıklamada, “TMSF kayyımlığında olan Ensar Gıda Sanayi ve Ticaret Pazarlama Limited Şirketi’nin TMSF’nin 05.01.2018 tarih ve 2018/12 karar sayılı yazısı ile tasfiye sürecine alınması nedeniyle, şirket mal varlıklarından Düzce ili, Merkez Beyciler Mahallesi, Hamambaşı mevkii 653 ada 1 parselde kayıtlı Akçakoca Yolu üzeri 2. Kilometrede bulunan taşınmazın satış çalışmaları neticesinde Kızılay Düzce Şube Başkanlığı ile bir ön protokol imzalanmıştır. Ön protokolün Ocak ayı sonuna kadar üst yönetimlerce onaylanması ve şartların yerine getirilmesinden sonra Şubat 2019 itibarıyla kayyımlık ofisine kayıtlı bulunan işçi, fındık alacaklıları ve diğer borçların ödenmesi işlemlerine başlanacaktır” denildi.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

Armegedon Nedir ?

Armegedon Nedir ?

İbrahim ŞAŞMAZ

HUKUK KİME LAZIM?

HUKUK KİME LAZIM?

Metin GÜÇLÜ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

NAMAZ VAKİTLERİ