Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[16:23] Kaptanın yüzü güldü -- [14:46] Balık fiyatları bu hafta böyle -- [11:30] İYİ Parti İha’yı ziyaret etti -- [10:13] Bugün vefat edenler 24.02.2018 -- [15:45] Binlerce kişi şehitler için dua etti -- [12:14] Fındıkçı ihracatçıya yem ediliyor -- [11:36] Bi,iyilik yap Akçakoca -- [11:27] 17 yıl sonra Eski Belediye Başkanı Erol Solak’ın görevi bıraktığı yıldaki Nüfus sayısına gelindi -- [17:24] Defineciler Fındık Bahçesini Talan Etti.. -- [15:03] Adliye taksi dualarla açıldı --
Belediye
(Görüntülü) Başkan Yemenici,Gazetecileri ağırladı

(Görüntülü) Başkan Yemenici,Gazetecileri ağırladı

12.1.2017
279 kez okundu.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, bu yıl da basın emekçilerini unutmadı. Genç Başkan Yemenici, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle yerel medya ve ajans temsilcileriyle akşam yemeği davetinde bir araya geldi.

Akçakoca’ya yeni kazandırılan ve eğlence ve dinlencenin yeni mekânı olarak bölge halkının tercih ettikleri Terass Restaurant’ta verilen yemeğe, ilçenin medya mensuplarının yanı sıra, Düzce basınından da gazete ve TV. temsilcileri yer aldı.

Başkan Yemenici’nin ev sahibi olduğu akşam yemeğinde, Belediye Başkan Yardımcıları Suat Madenci ve Ali Direk Yemenici’ye eşlik eden isimler oldu.

Birlikte yenen yemeğin ardından Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, konuk basın mensuplarına hitaben bir konuşma yaptı.

‘’Gazetecilere yemek veriyoruz, fakat basına kapalı olarak düşünüyoruz’’ esprisiyle ortalık yıkıldı

Konuşmasına basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak başlayan Başkan Yemenici, gazeteciliğin çok meşakkatli bir meslek olduğunu, haber peşinde koşanların gece-gündüz, hafta içi- hafta sonu gibi zaman mevhumlarının bulunmadığını söyleyerek, bu zor şartlarda görevini ifa eden gazetecilerin gününü kutladığını ifade etti.

Gazetecilik mesleğini onore eden güzel bir konuşmanın sonunda ise Başkan Yemenici gecenin esprisini patlatarak, ‘’Bu yemeği haberci arkadaşlara vermeyi uygun gördük fakat basına kapalı düşünmüştük’’ sözleri salonu kahkahaya boğdu.

Başkan Cüneyt Yemenici’nin konuşmasını tamamlamasının ardından, Akçakoca’nın farklı basın meslek kuruluşları yöneticileri de birer konuşma yaptı.

Basın kuruluşları temsilcileri, konuşmalarında Akçakoca belediyesinin nazik yemek daveti karşısında Başkan Yemenici şahsında tüm belediye idaresine teşekkürlerini ileterek, günün anlam ve önemine vurgu yapan birer konuşma yaptılar.

Yemek ve ardından yapılan konuşmalar sonrasında ise, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ve Başkan Yardımcılarının medya mensuplarıyla yaptığı keyifli sohbet iki saate yakın sürdü. 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

Armegedon Nedir ?

Armegedon Nedir ?

İbrahim ŞAŞMAZ

HAYATI SEVMEK

HAYATI SEVMEK

Meltem Doğanay

İYİ PARTİ…

İYİ PARTİ…

Hüseyin AKSAKAL

Umut Üzerine

Umut Üzerine

Gizem ÇANCI

HUKUK KİME LAZIM?

HUKUK KİME LAZIM?

Metin GÜÇLÜ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

21.2.2018 15:31

Cüneyt Yemenici çalışmalarını okul müdürleriyle paylaştı

NAMAZ VAKİTLERİ