Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[13:31] FESTİVAL ÇALIŞMALARI TAM GAZ -- [13:29] MAHALLE İFTARLARI DEVAM EDİYOR... -- [13:28] Bugün vefat edenler -- [13:26] İMAM KALP KRİZİNDEN VEFAT ETTİ -- [13:21] İlk ve ortaokul öğrencileri otobüslere günde 4 kez ücretsiz binebiliyor -- [16:35] RAMAZAN ÖNCESİ HAZIRLIK ESNAF DAYANIŞMASI ETKİNLİGİ YAPILDI -- [09:28] AKÇAKOCA'DA BUGÜN VEFAT EDENLER -- [12:22] Yanmaz’dan Ankara Çıkartması -- [11:56] HÜSEYİN DENİZGEZ ANJİYO OLDU -- [11:14] DİLBER AY HAYATINI KAYBETTİ --
Belediye
AYAZLI SAĞLIK OCAĞI İÇİN İLK ADIM ATILDI

AYAZLI SAĞLIK OCAĞI İÇİN İLK ADIM ATILDI

14.4.2019
1157 kez okundu.

AYAZLI SAĞLIK OCAĞI İÇİN İLK ADIM ATILDI

 

YANMAZ ÖNDERLİĞİNDE YER TESBİTİ YAPILDI

 

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, belediye meclis üyeleri Kadem Direk, Ersin Gümüş, Ayazlı Mahallesi Muhtarı Ali Kurt ve Ayazlı Dernek Başkanı Emre Yaman ile birlikte Ayazlı Mahallesi'nde yapılacak olan sağlık ocağı için yer tesbiti yaptı. 

 

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve belediye meclis üyeleri Kadem Direk, Ersin Gümüş, Ayazlı Mahallesi Muhtarı Ali Kurt ve Ayazlı Dernek Başkanı Emre Yaman, Ayazlı Mahallesi'nde yıllardır ihtiyaç haline gelen ama gerçekleştirilemeyen sağlık ocağı için ilk somut adımı attı. Yanmaz ve beraberindekiler Ayazlı Mahallesi'nde yapılması planlanan sağlık ocağı için yer tesbiti yaptı. İlk incelemelere göre yukarı Ayazlı Mahallesi'nde Hamiyet Sevil İlköğretim Okulu yanında bulunan bölgenin, yapılacak olan sağlık ocağı için uygun olduğu görüşüne varıldı. Belediye meclisinde gündeme taşınacak konu ilerleyen günlerde netlik kazanacak. 

 

Yapılan yer tesbitinin ardından Ayazlı Derneği'ne ziyarette bulunan Yanmaz ve beraberindeki heyet, Ayazlı Mahallesi'nde ihtiyaç haline gelen sağlık ocağı ile ilgili yer tesbitine başladıklarını dernek üyelerine ve yönetim kuruluna anlattı. Konuyu kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturacakşarını dile getiren Başkan Okan Yanmaz, Ayazlı Mahallesi'nde sağlık ocağı sorununun öncelikli olarak ortadan kaldırılması gerektiğini söyledi.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

Armegedon Nedir ?

Armegedon Nedir ?

İbrahim ŞAŞMAZ

HUKUK KİME LAZIM?

HUKUK KİME LAZIM?

Metin GÜÇLÜ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

NAMAZ VAKİTLERİ