Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[13:31] FESTİVAL ÇALIŞMALARI TAM GAZ -- [13:29] MAHALLE İFTARLARI DEVAM EDİYOR... -- [13:28] Bugün vefat edenler -- [13:26] İMAM KALP KRİZİNDEN VEFAT ETTİ -- [13:21] İlk ve ortaokul öğrencileri otobüslere günde 4 kez ücretsiz binebiliyor -- [16:35] RAMAZAN ÖNCESİ HAZIRLIK ESNAF DAYANIŞMASI ETKİNLİGİ YAPILDI -- [09:28] AKÇAKOCA'DA BUGÜN VEFAT EDENLER -- [12:22] Yanmaz’dan Ankara Çıkartması -- [11:56] HÜSEYİN DENİZGEZ ANJİYO OLDU -- [11:14] DİLBER AY HAYATINI KAYBETTİ --
Belediye
ÇUHALLI PLAJINA ARTIK KANALİZASYON AKMAYACAK

ÇUHALLI PLAJINA ARTIK KANALİZASYON AKMAYACAK

14.4.2019
289 kez okundu.

ÇUHALLI PLAJINA ARTIK KANALİZASYON AKMAYACAK

Çuhallı plajına açıktan akan kanalizasyon sorunu yıllardır Akçakoca'nın ayıbı olarak gündemdeki yerini koruyordu. Akçakoca'nın turizm kenti olmasıyla övünen bir çok siyasetçinin çözüm arayışına girmediği kumsala akan pis su sorununu çözmek için seçim kampanyası döneminde söz veren Yanmaz, daha mazbata aldığı gün Çuhallı plajına giderek çözüm için düğmeye basmıştı. Devir teslim töreninden hemen sonra bölgeye giden Akçakoca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ilk iş olarak Çuhallı plajında derhal çalışmalara başlamış ve plaja akan dereye sızan kanalizasyonu engellemek için logara giden eski hattı değiştirererek tahliye sistemini iptal etmişti.

AKARSU TEMİZ OLARAK MENFEZ İÇİNE ALINIYOR

Osmaniye sırtlarından gelen küçük derenin kirli olmadığını söyleyen ekipler, logar hattının yenilenmesiyle derenin kirlenmesini önledikten sonra işin ikinci aşaması olan akarsuyun menfez içine alınarak denize verilmesi işlemi için kolları sıvadı. Yapılan çalışma ile su dere menfez içine alınarak kapalı şekilde denize ulaştırılacak.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

Armegedon Nedir ?

Armegedon Nedir ?

İbrahim ŞAŞMAZ

HUKUK KİME LAZIM?

HUKUK KİME LAZIM?

Metin GÜÇLÜ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

NAMAZ VAKİTLERİ