Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[13:31] FESTİVAL ÇALIŞMALARI TAM GAZ -- [13:29] MAHALLE İFTARLARI DEVAM EDİYOR... -- [13:28] Bugün vefat edenler -- [13:26] İMAM KALP KRİZİNDEN VEFAT ETTİ -- [13:21] İlk ve ortaokul öğrencileri otobüslere günde 4 kez ücretsiz binebiliyor -- [16:35] RAMAZAN ÖNCESİ HAZIRLIK ESNAF DAYANIŞMASI ETKİNLİGİ YAPILDI -- [09:28] AKÇAKOCA'DA BUGÜN VEFAT EDENLER -- [12:22] Yanmaz’dan Ankara Çıkartması -- [11:56] HÜSEYİN DENİZGEZ ANJİYO OLDU -- [11:14] DİLBER AY HAYATINI KAYBETTİ --
Belediye
Başkan Yemenici yine olaya el koydu

Başkan Yemenici yine olaya el koydu

4.1.2019
267 kez okundu.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, amansız hastalığıyla tüm Akçakoca’yı derin üzüntüye boğan 17 yaşındaki Gamze Ses’in ameliyatı için en önemli hamleyi yaptı.

Gamze’nin anne ve babasını, hastalığa teşhis koyan İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’ne makam aracıyla götüren Başkan Yemenici, yaptığı ısrarlı görüşme ve müdahalelerle Gamze’nin ameliyatı için ay içine gün aldı.

Akçakoca’da yaşayan Ses ailesinin, 2 yıl önce beyinde damar yumağı hastalığına yakalanan 17 yaşındaki kızlarının ameliyat olması  için yaptığı yardım çağrısı Akçakoca’dan karşılık bulurken, son ve en önemli hamle belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’den geldi.

Hastane başhekimi Prof. Dr. Hakan Terekeci ve Hasta Direktörü Nermin Yılmaz’la ayrı ayrı görüşmeler yapan Yemenici, ameliyat tarihini erkene alırken, görüşme sonunda Başhekim Terekeci, ”bundan sonraki süreçte hasta yatışı ve ameliyat süreciyle sorun İnşallah nihayete erecek” şeklinde konuştu.

Ameliyat tarihi olarak 28 Ocak tarihi alınırken, sürecin bu kadar hızlanması ve son raddeye gelmesi karşısında Gamze’nin babası Erol Ses de emeği geçen herkese ve özellikle Belediye Başkanına teşekkür dileklerini iletti.

Bundan sonraki süreçte ameliyat gününe kadar Valilik onayıyla izni alınan para toplama kampanyasının devam edeceği, bugüne dek toplanan paraya ilevaten paranın toplanacağı bilgisine ulaşırken, ameliyat ve tedavi süreçleri için gerekli olan paranın eksik kalması durumunda ise kamu olanaklarının, Valilik, Kaymakamlık ve Belediye imkanlarının kullanılacağı bilgisine ulaşıldı.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

Armegedon Nedir ?

Armegedon Nedir ?

İbrahim ŞAŞMAZ

HUKUK KİME LAZIM?

HUKUK KİME LAZIM?

Metin GÜÇLÜ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

NAMAZ VAKİTLERİ