Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[11:39] Tonlarca hamsiyle döndüler -- [11:22] ARKADAŞ SOHBETİNDE SİLAHLAR PATLADI... -- [10:51] AKÇAKOCA DÜZCE YOLUNDA KAZA... 3 YARALI... -- [10:28] AKÇAKOCA'DA BUGÜN VEFAT EDENLER -- [18:33] Çözüm’de Düzce üniversitesi tanıtıldı -- [16:11] Tır 50 metre uçuruma yuvarlandı -- [10:21] CÜNEYT YEMENİCİ DÜZCE’YE Mİ KAYDIRILIYOR? -- [15:51] İç çamaşırı ve ayakkabısının tabanından 1 kilo 200 gram eroin çıktı -- [15:39] AKÇAKOCA'DA 2 KİŞİYİ DOLANDIRANLAR TUTUKLANDI -- [09:13] Bugün vefat edenler 06.12. 2018 --
Belediye
Başkan Yemenici,Öztaş’ın arkadaşlığını seviyor

Başkan Yemenici,Öztaş’ın arkadaşlığını seviyor

27.4.2018
724 kez okundu.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, beraber büyüdükleri, her şeyi paylaştıkları Akçakoca’nın sevilen esnaf ve eşrafların Hakan Öztaş’ı ziyaret etti.

Başkan Yemenici, Arkadaşlığı önemseyerek gün aşırı olmasa bile boş vakitlerinde Hakan Öztaş’ı ziyaret ederek siyasi veya Akçakoca’nın sorunları konularını değerlendiriyorlar.

Öztaş’ın arkadaşlığı ve dostluğunu ayrı tutan Yemenici,desteği ile benim hep yanımda oldu,Hakan’nın benim yanımda ayrı bir yeri var dediği öğrenildi.

Birlikte büyüyen Öztaş ve Yemenici, çocukluk anılarını bile paylaşırken, Yemenici, her zaman Hakan Öztaş’ın desteğini aldıklarını ifade ettiği öğrenildi.

Akçakoca’nın sevilen esnaflarından Hakan Öztaş, ise Akçakoca’nın daha fazla büyümesi ve ilerlemesi için gayret gösterdiğini ve bu nedenle herkese elinden geldiği doğrultuda arkadaşlarını desteklediğini ifade ediyor.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

GARKAD AĞACI

GARKAD AĞACI

İbrahim ŞAŞMAZ

İYİ PARTİ…

İYİ PARTİ…

Hüseyin AKSAKAL

Umut Üzerine

Umut Üzerine

Gizem ÇANCI

HUKUK KİME LAZIM?

HUKUK KİME LAZIM?

Metin GÜÇLÜ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

NAMAZ VAKİTLERİ