Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[10:03] Çaparacılar denize açıldı -- [09:58] Bugün vefat edenler 15.08.2018 -- [15:36] Akçakoca'da boğulma vakası...(GÖRÜNTÜLÜ) -- [09:35] Bugün vefat edenler 14.08.2018 -- [21:26] Borç verdiği kişi tüfekle öldürdü -- [15:15] Akçakoca'da bugün 2 kişi vefat etti -- [15:13] AKÇAKOCA KARASU SAHİL YOLU AÇILIYOR -- [15:12] BALATLI MUHTARI MEHMET ÇİL'DEN İLGİN PAYLAŞIM... -- [15:10] FERRERO FINDIK FİYATINI AÇIKLADI -- [18:24] Başkan dediğin böyle olur --
Belediye
Mavi Bayraklı plaja hiç yakışmıyor

Mavi Bayraklı plaja hiç yakışmıyor

8.5.2017
814 kez okundu.

Akçakoca’nın en güzel ve en fazla vatandaşların ilgi odağı olduğu Çuhalı plajı bir süre önce Mavi bayraklı plaj ilan edilmişti.Ancak şu manzaralar karşısında şaşkına dönen vatandaşlar, bu nasıl bir Mavi bayraklı plaj diyorlar.

Akçakoca Çuhalı plajında duşların görüntüsü ve ayrıca duşlara çekilen plastik su borularının parçalanmış vaziyetteki görüntüler, hiç yakışmayan görüntüler.

 

Ayrıca plaja inilen bölgede engelli kişilerin inmesi için kullanılan rampa tamamen yanlış yapılmış ve ayrıca kenarları tamamen kopmuş durumda görüntülere yansıdı.

Yine plajın mene yanında bulunan oturma guruplarının eksilmesi de dikkatlerden kaçmadı, oturma gurupları arasında masaların ve bazı oturma guruplarının olmaması da içler acısı ve sahipsiz bir alan görüntüsü veriyor.

Henüz yaz sezonu başlamadan plajdaki bu eksiklerin tamamlanmasını yetkililerin dikkatine diyerek uyarıda bulunmak bizlerin görevi olarak kabul ediyoruz.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

GARKAD AĞACI

GARKAD AĞACI

İbrahim ŞAŞMAZ

İYİ PARTİ…

İYİ PARTİ…

Hüseyin AKSAKAL

Umut Üzerine

Umut Üzerine

Gizem ÇANCI

HUKUK KİME LAZIM?

HUKUK KİME LAZIM?

Metin GÜÇLÜ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

NAMAZ VAKİTLERİ