Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[09:15] Bugün vefat edenler 16.10.2018 -- [10:49] FİKRET ALBAYRAK İLE SEÇİME GİRME MECBURİYETİNİN DAYANILMAZ ÇARESİZLİĞİ -- [09:06] Bugün vefat edenler 15.10.2018 -- [10:15] Böyle düğün ne görüldü ne duyuldu -- [12:19] Torik tezgahları süsledi -- [11:30] Yerel seçimlere iki koldan nabız -- [09:22] Akçakocalı Kaymakam Nusaybine atandı -- [09:14] Bugün vefat edenler 13.10 .2018 -- [12:44] PALAMUT BRİÇ TURNUVASINDAKİ SKANDALIN PERDE ARKASI -- [12:28] AKÇAKOCALI TÜRKİYE 3'üncüsü OLDU --
Belediye
Atalay’ın Yeri Balık Evi Dualarla Açıldı

Atalay’ın Yeri Balık Evi Dualarla Açıldı

4.5.2017
1410 kez okundu.

Evlere yapılan pide, pizza ve kebap servislerine ilaveten Akçakoca’da ihtiyaç duyulan yeni bir servis daha eklendi. Çuhallı çarşısında açılışı yapılan Atalay’ın Yeri Balık Evi isimli balıkçı dükkânından artık evlere siparişle pişmiş balık isteme dönemi başladı.

Çuhallı çarşısında yeni bir balıkçı dükkânı açıldı. Atalay’ın Yeri Balık Evi isimli dükkânın açılışına Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Başkan Yardımcıları Suat Madenci ve Ali Direk ile bazı belediye meclis üyeleri, belediyenin bazı birim müdürleri ile vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Ali Direk’in yeğeni Atalay Direk’e ait olan balıkçı dükkanı, diğer benzer dükkânlardan ayrılan birçok farklı özelliğe sahip.

Atalay’ın yerinde herhangi bir balıkçıdan alır gibi balık satın almanın yanı sıra, alınan balığı pişirtip eklentideki salonda yiyebilirsiniz.

 

Eğer dilerseniz, kiloyla aldığınız balığı pişirme ücretini ödeyerek satın alabilir, ya da evden ve işyerinden bir telefon ederek sipariş verebilirsiniz. En kısa sürede balığınız servise hazır halde yanınıza geliyor.

Balık siparişlerinde farklı alternatiflerde hizmet verecek olan Atalay’ın yerinin açılışında Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici bir konuşma yaptı.

Konuşmasında, hayırlı ticaret ve bereketli kazançlar dileğinde bulunan Başkan Yemenici, kendilerinin belediye yönetimine geldikten sonra bazı değişikliklere öncülük ettiklerini, ilçe genelinde uzun bir zamandır balıkların sadece çiğ olarak satılmadığını, artık pişirilerek servis edildiğini ve ziyaretçilerin de bu durumdan gayet memnun kaldıklarını söyledi.

Başkan Yemenici’nin konuşmasının ardından İlçe Müftüsü Mehmet Taşçı da dualar okudu. Okunan duaların ardından hep birlikte açılış kurdelesi kesildi.

Kurdele kesimi sonrası balıkçı dükkânının içini ve katlarını dolaşan protokol heyeti, çeşitli lakerda, tuza basılmış balık, turşu çeşitleri ve balık çorbası hakkında bilgi aldılar.

Açılış günü olması münasebetiyle Atalay’ın Yerinde protokol mensupları ve vatandaşlara ekmek arası balıklar ve turşu suyu ikram edildi.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

GARKAD AĞACI

GARKAD AĞACI

İbrahim ŞAŞMAZ

İYİ PARTİ…

İYİ PARTİ…

Hüseyin AKSAKAL

Umut Üzerine

Umut Üzerine

Gizem ÇANCI

HUKUK KİME LAZIM?

HUKUK KİME LAZIM?

Metin GÜÇLÜ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOK OKUNANLAR

10.10.2018 10:54

İnsan için, toplum için hizmete devam

11.10.2018 09:57

Etiketler kontrol ediliyor

NAMAZ VAKİTLERİ